Цитата

Усім, що я знаю про викладання, я зобов'язаний поганим студентам.

Джон Холт

МОТИВАЦІЯ СТУДЕНТІВ ЯК ОДИН ІЗ ОСНОВНИХ ФАКТОРІВ УСПІШНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ

Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ
Теги: КС, АКІТ
Опубліковано: 15:25 15.09.2016

В даний час проблема підготовки висококваліфікованих фахівців набуває все більшого значення. Сучасне суспільство висуває випускнику коледжу високі вимоги, серед яких важливе місце займають професіоналізм, соціальна активність і творчий підхід до виконання робочих завдань.

Розпочався новий навчальний рік. Четвертий курс. Група КС13-1. Цілеспрямовані і самодостатні, розумні, виважені та амбіційні. Ті, хто стоїть перед вибором майбутнього життєвого шляху.

Кожний викладач хоче бачити своїх вихованців успішними. А що таке успіх?  Явище багатогранне, яке включає всі сфери життя: стан здоров’я, репутацію, кар’єру, спілкування, талант, забезпеченість, фізичні навички, бізнес. Успіх —  свобода від страху за день завтрашній.

2

Життєві наміри студентів нестійкі. Їм важко професійно визначитися. Потрібні кваліфіковані поради спеціалістів, людей, які уже багато досягли у своїй професійній сфері. Тільки живий приклад виховує студента, а не слова, нехай найкращі, але непідкріплені ділом.

14 вересня 2016 року в групі КС13-1 в рамках профорієнтаційних заходів навчальне заняття  з дисципліни «Технічні засоби РТС» пройшло на базі ТОВ «Видавничий будинок «Кераміст».  Це одне з небагатьох зразкових підприємств не тільки для Запоріжжя, але й України в цілому.

3

4

Указом від 23 січня 2016 року президент Петро Порошенко нагородив генерального директора  підприємства Плеханова Д. В. за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, справу консолідації українського суспільства, багаторічну сумлінну працю орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

І де, як не на цьому підприємстві можна показати майбутнім випускникам потужне обладнання, виробничий процес, в якому задіяні висококласні фахівці.

5     6

7     8

Спілкування студентів з фахівцями відбулось в площині знайомства з діяльністю підприємства, з його історією становлення та розвитку, а також з особливостями сучасного поліграфічного виробництва. Зустріч вийшла відвертою і змістовною.

9      10

База успіху – це праця над собою, усвідомлена й улюблена, яка приносить радість, моральне задоволення, достаток, громадське визнання. Серед порад, які надали студентській молоді: приділяти більше часу навчанню та особистому розвитку.

11      12

Звернули увагу на можливості працевлаштування за фахом та подальшої професійної самореалізації. На сьогодні підприємство зацікавлене в підборі молодих і креативних молодих людей, які прагнуть розвиватись, володіють професійними навичками.

13

 

Розповіли про систему оплати праці, яка прив’язана до обсягів продажів, графік, умови роботи, мотивацію працівників їх підприємства, перспективу кар’єрного росту, широкі можливості для професійного і особистого розвитку.

14      15

16     17

Четвертокурсникам побажали успішно закінчити коледж та знайти достойне місце в житті: «Завжди будьте чесними і справедливими, наполегливо досягайте своєї мети,  і тоді усе вийде».

18     19

20     21

22     23

Допомогти зорієнтуватися, побачити можливість за реальністю, сконцентруватися на меті, вибрати оточення — головна мета проведеного заходу.

24     25

26     27

  Багато випускників не мають успіху в житті. Не задіяні їхні розумові, інтелектуальні здібності, емоційно вони не готові самостійно вирішувати, ризикувати, брати на себе відповідальність.

Щоб стати успішним, дуже багато чому потрібно навчитися, незалежно від того, скільки ви вже знаєте. Серйозне навчання — безкінечний процес. Якщо раніше отриманої освіти вистачало, щоб успішно працювати до пенсії, то сьогодні наперед виходять інші цінності — уміння вдосконалюватися, здатність приймати нову інформацію. Шукайте в житті наставників, компетентних людей, які покажуть вам, що головне, і що є другорядним.

28

Країні потрібні талановиті фахівці. Готові прийняти виклик? Навчайтеся, працюйте над собою – разом створимо в Україні нове покоління амбітної молоді на благо кращого майбутнього.

Викладач-методист Боровик Ю.А.