Цитата

А ви думали, що Україна так просто. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.

Ліна Костенко

ВІТАЄМО УЧАСНИКА IX ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ

Опубліковано: 16:54 07.06.2016

Випускаюча циклова комісія професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем», «Обслуговування комп'ютерних систем і мереж»

foto1

 

18-20 травня 2016 року Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету, як переможець минулорічної олімпіади, приймав у своїх стінах ІХ Всеукраїнську олімпіаду з “Інформатики та комп’ютерної техніки” серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. До Нової Каховки з’їхалися найкращі знавці інформатики з 22 областей України та міста Києва.

            Метою олімпіади були відбір обдарованих студентів для відзначення їх видатних здібностей та подальшого їх розвитку, а також мотивація студентів та викладачів до творчої діяльності та професійного росту і налагодження особистих контактів між представниками найбільш обдарованих у своїй галузі освітянами.

            Студент ІІІ курсуЗапорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ Дьяченко Євген, з групи ПМ-13-1 посів почесне ІV місце. До участі в олімпіаді Євгена готувала викладач спеціальних дисциплін Шевченко Олена Петрівна, яка також супроводжувала його на олімпіаду.

Foto2

18 травня учасників олімпіади, які приїхали з усіх областей України, крім Донецької, Луганської та Криму, вітали директор коледжу Лоза Людмила Тимофіївна, почесний випускник Новокаховського політехнічного коледжу, депутат міськради, Перетятько Віталій Валерійович, а також секретар міської ради Лук’яненко Олександр Володимирович.

Foto3

Плідної праці та справедливої боротьби студентам побажали голова спілки Рад  директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації України, кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України Похресник Анатолій Костянтинович, голова оргкомітету Всеукраїнської олімпіади, голова методичного об’єднання викладачів інформатики міста Київ Проскура Світлана Леонідівна ну, і звісно ж, минулорічний переможець Стецюра Владислав.

Foto4

Відкриття олімпіади проходило в святковій атмосфері, творчі колективи студентів НПК вітали гостей яскравими номерами. В рамках акції «Україна  - Єдина» кожен з гостей мав змогу наклеїти стрічку з побажаннями на свою область на карті виготовленій гостинними студентами Нової Каховки.

Foto5

Приємним сюрпризом були вітання від Херсонського представництва IT-компанії Data Art, а саме піар–менеджера компанії – Третьякової Ірини.

Foto6

По завершенню урочистостей пройшло жеребкування та пробне тестування учасників олімпіади.

Святковий день 19 травня, був найбільш відповідальним для знавців інформатики. З 9-ї до 13-ї години студенти виконували різноманітні завдання ІХ Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Після цього вони мали змогу брати участь в урочистостях у фестивалі з нагоди дня вишиванки.

Foto7

Увечері після ретельної перевірки результатів олімпіади були визначені переможці:

І місце – Тунєгов Сергій Євгенович. Викладач – Палаус Ольга Миколаївна. Гірнично електромеханічний коледж ДВНЗ «Криворізький національний університет», Дніпропетровська область м. Кривий Ріг.

ІІ місце – Пшонік Олександр Сергійович. Викладач – Ільїн Олександр Олександрович. Державний вищий навчальний заклад «Нововолинський електромеханічний коледж» ДВНЗ «НЕМК»

ІІІ місце – Борікун Артур Анатолійович. Викладач – Соломко Людмила Андріївна. Хмельницький політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка».

Представник Запорізького коледжу радіоелектроніки Дьяченко Євген зайняв четверте місце серед найкращих студентів України.

Foto8

На закриття олімпіади Новокаховський політехнічний коледж підготував концертну програму, по завершенню якої було проведене урочисте нагородження всіх учасників та їх викладачів дипломами. Призери олімпіади отримали почесні грамоти та призи.

20 травня в останній день олімпіади гості Нової Каховки мали змогу ознайомитися з історією виноробства у музеї при заводі «Таврія», а також побачити сучасні технології на діючому заводі.

Викладач Шевченко О.П.

Життя коледжу