Цитата

Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе.

Св.Франциск Асізський

Запорізький театр поетичної пісні Олени Алексєєвої

Опубліковано: 09:21 12.04.2016

06 квітня 2016 року в Запорізькій обласній бібліотецідля дітей «Юний читач» в читальному залі відбувся вечір присвячений класичним авторським пісням під назвою  «Щоб тільки праведне змоглось».  

Запорізький театр поетичної  пісні Олени Алексєєвої

 У виставі приймали участь одні з найкращих випускників різних років Студії авторської пісні при Запорізькому національному університеті. Художній керівник театру – Алексєєва Олена Іванівна.

Пролунали твори видатних поетів та композиторів: Булата Окуджави, Юрія Візбора, Олександра Галіча.

Рядок з твору київського поета Григорія Фальковича "Тост" стала назвою і головним посланням вечора "Щоб тілько праведне  змоглось".  

Запорізький театр поетичної  пісні Олени Алексєєвої

Студенти першого курса групи КСМ та КС із класним керівником Ребровою О. В. та практичним психологом Ракитянською К. В. слухали авторські пісні під гітарний акомпанемент, які були просякнуті ідеєю патріотизму. Духовно-моральне виховання студентів полягає в основу національно-патріотичного виховання. Таке виховання покладає ідеї зміцнення української державності як чинник розвитку суспільства. Залучення молоді до участі у збереженні і підтримці єдності українського суспільства необхідно для громадянського миру і злагоди.

Запорізький театр поетичної  пісні Олени Алексєєвої

Запорізький театр поетичної  пісні Олени Алексєєвої

Запорізький театр поетичної  пісні Олени Алексєєвої

 

 

Практичний психолог Ракитянська К. В. 

 

Життя коледжу