Цитата

Просто тому, що щось не працює не так, як ви планували, не означає, що воно марно

Томас Едісон

НАШ ВОЛОНТЕР – ТОРТОСА-КУЗНЄЦОВ АНТОНІО!

Опубліковано: 13:21 07.12.2015

Волонтер!

 Сьогодні, 5 грудня 2015 року всі святкують Міжнародний день волонтера.

Хто такий волонтер для кожного з нас? Що це за людина?

Для мене, це людина, що віддає свій вільний час, а іноді і не тільки вільний, на блага своєї Батьківщини, своїх співвітчизників або просто людей незалежно від їх територіальної приналежності чи віросповідання. Займаючись різними добрими справами, нехтуючи своїми, тим самим допомагає людям. Він приносить в цей світ добро і турботу. Займаючись волонтерством, він не вимагає від інших ніякої оплати, подяки і взагалі якоїсь віддачі.

В нашому коледжі дуже багато активних дівчат та хлопців і багато хто з них займається волонтерською діяльністю, всі вони заслуговують нагороди. Але одним із найяскравіших волонтерів сьогодення, в нашому коледжі, є студент 4 курсу групи КС 12-1 Тортоса Кузнєцов Антоніо.

Хто не знає Антоніо? Звичайно його знають всі, бо більшість заходів в коледжі проходять за його участю в якості ведучого. Роль ведучого дійсно в нього виходить дуже гарно і не упереджено.

Антоніо займається волонтерською діяльністю протягом 3 років поспіль. Він очолює два волонтерські напрямки:

-  організовує різноманітні розважальні заходи для молоді на базі Церкви відродження м.Запоріжжя;

-  допомагає людям, що проживають в зоні АТО.

Волонтер!

Волонтер!

За результатами волонтерської діяльності Антоніо отримав підвищення в Церкві відродження м.Запоріжжя. Починаючи зі звичайного звукооператора, насьогодні очолює Клуб молодіжного дозвілля, ведучий молодіжних служінь, розважальних заходів, різноманітних конкурсів, крім того театральний діяч.

Допомагаючи людям, що проживають в зоні АТО, організовує різноманітні святкові заходи для дітей в м. Красногорівка та м.Авдіївка. У грудні планує чергову поїздку для забезпечення мешканців соціальними пакетами. За активну життєву позицію та безвідмовність, йому запропонували очолити одноденний табір для дітей в зоні АТО.

За його волонтерську діяльність, активну громадську позицію його нагородили Подякою від імені Запорізької обласної державної адміністрації, Управління молоді, фізичної культури та спорту, Комунальної установи «Запорізького обласного центру молоді» Запорізької обласної ради. Святкове вручення проходило в кінотеатрі імені Довженко 04 грудня 2015 року, крім подяки, Антоніо видали Книжку волонтера, де він може в подальшому заносити всі свої добрі справи.

Волонтер!

Волонтер!

Волонтер!

Ми бажаємо Антоніо успіхів і натхнення в його майбутніх проектах, нехай він і надалі дарує людям добро і турботу!!!

 

Завідувач відділення - Клименко Г.В. 

Життя коледжу