Цитата

Все життя - це експеримент. Чим більше експериментів ти робиш - тим краще

Ральф Велдоу Емерсон

Командний кубок Запорізької області зі скелелазіння (трудність, швидкість)

Опубліковано: 10:20 07.12.2015

Командний кубок Запорізької області зі скелелазіння  (трудність, швидкість)

Скелелазіння - вид спорту, який полягає у вільному лазанні по природному (скелі) або штучному (скалодром) рельєфу.

Сходження на штучні стіни дає можливість тренінгу для досвідчених скелелазів, але в останні роки скеледроми створюють з метою аматорського спорту і розваги для початківців, які не мають до цих пір контакту зі скелелазінням


Скелелазіння - це цікавий , але , в той же час , складний вид спорту. Звичайно, всі люди вміють лазити , але, щоб вилізти складну трасу, цього вміння недостатньо. Тільки хороша техніка і розвинені фізичні здібності дозволяють проходити важкі маршрути. Скелелазіння унікальне тим , що висуває вимоги до спритності, сили , витривалості , гнучкості, а також воно розвиває здатність концентруватися на поставленому завданні , аналітичні здібності , зміцнює віру в себе.

Командний кубок Запорізької області зі скелелазіння  (трудність, швидкість)

Скелелазіння зміцнює практично всі групи м'язів , прекрасно тренує координацію, гнучкість і витривалість , розвиває зорову пам'ять , просторове мислення і увагу. До того ж скелелазіння, як це не дивно звучить, вчить людському спілкуванню ! Адже це не тільки рух вгору по скелі , а й робота в команді - страховка і взаємодія , дозування навантажень , здатність разом приймати вірні рішення .

Величезною популярністю користується скелелазіння у дітей, запаси енергії яких можуть бути вжиті на сходження на штучні скелі. Цей спорт гарантує чудову гру, допомагає психічному і руховому розвитку, стимулює бажання активно проводити час.

Останнім часом цей екстремальний вид спорту набирає все більшої популярності, у тому числі й в Запоріжжі.

Під керівництвом Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації 26 листопада 2015 року пройшли змагання зі скелелазіння у м. Запоріжжя (скеледром на вул.Червоногвардійська, 17).

Подія зібрала багато охочих випробувати свої сили та зустрітись з однодумцями.

У змаганнях приймали участь 10 команд з вищих навчальних закладів Запорізької області І-ІІ рівня акредитації. Склад команди незалежно від статі. Змагання особисті і командні проводились за двома видами програми: швидкість та трудність. Особисті результати визначались окремо у кожному виді програми у чоловіків та жінок. Командні результати визначались за сумою місць у швидкості та трудності. При однаковій кількості очок перевага надавалась кращому результату у трудності.

Команди ЗКР ЗНТУ також прийняли активну участь в цих змаганнях.

Вітаємо переможців з перемогою, а організаторів з відкриттям.

Командний кубок Запорізької області зі скелелазіння  (трудність, швидкість)

Вітаємо:

І місце - Команда з 4 чоловік (на фото зліва напріво), а саме Іванів Олександр (ПМ 14-1), Слободяник Олександр (ПМ 14-1),Жолоб Дмитро (ПМ 13-1), , Кубарев Денис (ПМ 13-1);

Командний кубок Запорізької області зі скелелазіння  (трудність, швидкість)

І місце – Слободяник Олександр, ПМ 14-1(трудність)

І місце – Слободяник Олександр, ПМ 14-1 (швидкість)

І місце – Матвієнко Наталія, ПМ 14-1 (трудність)

І місце – Хорольська Ірина, ПМ 14-1 (швидкість)

ІІ місце - Матвієнко Наталія, ПМ 14-1 (швидкість)

ІІ місце - Хорольська Ірина, ПМ 14-1 (трудність)

Командний кубок Запорізької області зі скелелазіння  (трудність, швидкість)

ІІ місце – Кравець Ілля,

Якщо ви з друзями вже освоїли боулінг, каток, басейн, танцзал і навіть, можливо , кінний клуб або картинг- центр, а як і раніше хочеться нових активних розваг, чому б не зазирнути за порцією адреналіну на скалодром ?

Приходьте на скалодром ! Не пошкодуєте - це точно. А можливо, навіть повністю зміните ритм свого життя! Перевірено: скелелазіння затягує!

 

Командний кубок Запорізької області зі скелелазіння  (трудність, швидкість)

Голова ВЦК "ПМ,КС,КСМ"

викладач-методист - Слободяник О.О.

Життя коледжу