Цитата

Я не терпів поразок. Я просто знайшов 10000 способів, які не працюють.

Томас Едісон

Наші Зірки на «Зорепад 2015»

Опубліковано: 09:33 17.11.2015

Наші Зірки на «Зорепад 2015»

 

    Зональний відбірковий тур обласного молодіжного фестивалю естрадного мистецтва «Зорепад» у місті Запоріжжя відбувся 16 жовтня 2015 року в ПК "Орбіта". Конкурс проводився серед виконавців циркового і оригінального жанрів, хореографія, танцювальної музики, сучасної інструментальної музики, популярної естрадної пісні, розмовного жанру. До складу журі та директором фестивалю був заслужений працівник культури, професіонал своєї справи Володимир Артемьєв.

    «Зорепад» - це фестиваль з багаторічною історією, що дав місту та країні нові імена, нові таланти та нових зірок.Фестиваль в свій час відкрив шлях для відомих сьогодні співаків: Тетяни Недільської, Олени Кучер (Alyosha), Василя Лагая, Вадима Федорова (дядя Вадя).

Наші Зірки на «Зорепад 2015»

Серед студентів нашого коледжу в «Зорепаді 2015» прийняли участь студенти групи КС 13-1 ніжна, тендітна Жинко Альона та серйозний, надійний Архіпов Сергій з піснею Олександра Пономарьова «Він чекає на неї». Хоча вони і не здобули заповітну зірку, але отримали багато позитивних емоцій та нових ідей і залишили захід натхненними.

Ми бажаємо нашим Зірочкам і в подальшому продуктивно працювати та радувати нас своїми новими виступами та креативними ідеями!!!

 

Бажаємо успіхів!!!

Наші Зірки на «Зорепад 2015»

Завідувач відділення Клименко Г.В.

Життя коледжу