Цитата

Багато з вас знайомі з перевагами програміста. Їх всього три, і зрозуміло це: лінь, нетерплячість і гординя.

Larry Wall

НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ: ЗАВОД «ХОРТИЦЯ»

Опубліковано: 05:53 26.10.2015

Одним  з багатьох напрямків профорієнтаційної роботи з молоддю є проведення екскурсій на підприємства. Професіографічні екскурсії та зустрічі з наставниками надають можливість студентам наочно та більш детально ознайомитись з майбутньою професією, оцінити переваги отримання даної професії, побачити реальну сучасну потребу роботодавців в кадрах.

НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ: ЗАВОД «ХОРТИЦЯ»

 Так, 22 жовтня 2015 року у рамках вивчення дисципліни «Технічні засоби РТС» студенти групи КС12-1 відвідали завод «Хортиця».

На автобусі підприємства нас привезли до центральної прохідної. Представники служби безпеки ознайомили групу  з технікою безпеки та видали спецодяг: халати, шапочки, в яких студенти стали невпізнаними об’єктами.

НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ: ЗАВОД «ХОРТИЦЯ»

«Хортиця» - сучасне підприємство, яке вражає своїм технічним розвитком, високим рівнем автоматизації технологічних процесів та великою потужністю. За сьогоднішніх непростих умов воно нарощує об’єми виробництва продукції, яка відповідає європейським стандартам якості, активно залучає інвестиції на модернізацію устаткування. 

НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ: ЗАВОД «ХОРТИЦЯ»

Екскурсія носила пізнавальний характер, направлений на отримання і аналіз інформації безпосередньо в конкретних умовах професійної діяльності. Цікаво було дізнатись про реальний стан справ на підприємстві та почути ґрунтовні відповіді на наші запитання.

НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ: ЗАВОД «ХОРТИЦЯ»

Проводив екскурсію інженер – технолог Медведєв О. В. Це спеціаліст високої кваліфікації, віддана своїй справі людина, націлена на конкретний результат  професійної діяльності. Олександр Валерійович зацікавив молодих людей виробництвом, яскраво  та змістовно розповів про підприємство та основні процеси випуску продукції.

НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ: ЗАВОД «ХОРТИЦЯ»

Екскурсія тривала півтори години. Спочатку інженер провів нас до спеціально збудованого парку відпочинку з зеленими газонами.  Студенти були вражені чистотою приміщень, обладнанням та охайністю території біля заводу. Відчувається корпоративний дух та відповідальність робітників. Далі потрапили до спиртосховища, цехів очистки води та розливного цеху.

НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ: ЗАВОД «ХОРТИЦЯ»

В розливному цеху сподобалось більш за все, безліч пляшечок, що переміщалися по конвеєру, закорковувалися, запаковувалися та гучно гуркотіли.

НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ: ЗАВОД «ХОРТИЦЯ»

З професійною  зацікавленістю студенти спостерігали за процесом виготовлення, розливу та упаковки готової продукції.  Постійно ставили обґрунтовані запитання. Студентів цікавила саме технологія виробництва, технічне устаткування та принцип дії окремих машин. Особливу цікавість проявили до лабораторних досліджень готової продукції.

НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ: ЗАВОД «ХОРТИЦЯ»

Під час екскурсії студенти дізналися про специфіку роботи та структуру підприємства. На завершення отримали вичерпні відповіді на питання, що стосуються працевлаштування на підприємстві в перспективі.

У студентів склалося приємне враження від відвідування заводу. Вони не тільки ознайомились з усіма етапами технологічного процесу виробництва, а й побачили передове обладнання підприємства, що стало одним із вагомих етапів практичного навчання студентів.

НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ: ЗАВОД «ХОРТИЦЯ»

Під час екскурсій на діючі підприємства м. Запоріжжя студентам надається унікальна можливість набути практичного досвіду та розширити власний кругозір. Лише такі зустрічі дозволяють зрозуміти наскільки здобуті теоретичні знання під час навчання можуть бути необхідними в реальному житті.

 

 

 

PS: У нашого екскурсовода Медведєва Олександра Валерійовича син навчається в дев’ятому класі, який має визначитися із навчальним закладом, де продовжити здобувати освіту.  Оскільки це – важливий вибір, тож запрошуємо майбутнього абітурієнта та всіх його однокласників завітати до Запорізького коледжу радіоелектроніки, аби отримати консультацію у виборі спеціальності. Чекаємо на Вас!

 

 

                                                                                    Викладач-методист Боровик Ю.А.

 

Життя коледжу