Цитата

«Знати» і «захищати» завжди йдуть поруч. Знати понад тисячолітню історію нашої державності й захищати, коли хтось каже, ніби України не існувало. Знати нашу географію – нашу прекрасну землю, наше чудове море – і захищати не просто територію, а неймовірні місця, у яких у різні часи творилася наша ідентичність. Знати нашу культуру, чути українське слово, бо в нашій культурі, у нашій літературі, у нашій поезії – відповідь (...). Відповідь – чому ми переможемо.

Зеленський В.О.

ЗУСТРІЧ З МІНІСТРОМ МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Опубліковано: 12:28 14.05.2015

Випускаюча циклова комісія професійної та практичної підготовки за спеціальностями«Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем», «Обслуговування комп'ютерних систем і мереж»

Нагадаємо, що 30 квітня 2015 року  Міністр молоді та спорту Ігор Жданов перебував із робочою поїздкою у Запорізькій області. В планах візиту було знайомство з спортивною інфраструктурою області, обговорення робочих питань із спортивною та молодіжною громадою.

 ЗУСТРІЧ З МІНІСТРОМ

 

Зустріч з громадою пройшла в Запорізькій обласній раді, в якій взяв участь студент групи КС-12-1, член студентського самоврядування ЗКР ЗНТУ Балюшко Олександр.

Під час заходу Ігор Жданов привітав зусилля громади Запоріжжя щодо підтримки волонтерського руху  та закликав залучити місцеві молодіжні патріотичні організації, яких у Запоріжжі 19, до святкування річниці перемоги у Другій світовій війні.

 ЗУСТРІЧ З МІНІСТРОМ

Учасники зібрання поцікавилися думкою шанованого гостя щодо його бачення перспектив молоді України, зокрема, подолання відтоку талановитих фахівців за кордон. Ігор Олександрович зазначив, що найголовніше, щоб молода людина змогла знайти своє місце в українському суспільстві. У сфері молодіжної політики, за словами Міністра, на сьогодні головне – національно-патріотичне виховання. І врешті, гарантія першого робочого місця для молодого фахівця має бути закріплена законодавчо.

 ЗУСТРІЧ З МІНІСТРОМ

На завершення зустрічі Міністр відповів на численні запитання запорожців.

Життя коледжу