Цитата

Усім, що я знаю про викладання, я зобов'язаний поганим студентам.

Джон Холт

ТРЕНІНГ «ЧИННИКИ УСПІШНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ»

Опубліковано: 08:20 28.04.2015

В ІІ семестрі 2014-2015 навчального року завдяки КУ "Запорізький обласний центр молоді" ЗОР в коледжі було створено Студентський координаційний центр праці ЗКР ЗНТУ, головою якого став студент 3 курсу групи КC 12-1 Балюшко Олександр.

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

 

Працевлаштування молодих спеціалістів є одним із пріоритетних напрямків співпраці Студентського координаційного центру праці ЗКР ЗНТУ та КУ "Запорізький обласний центр молоді" ЗОР. В рамках співпраці та завдяки студраді відділення 21 квітня 2015 року було проведено тренінг за темою "Чинники успішного працевлаштування" в кому прийняли студенти 2-3 курсів різних спеціальностей.

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

Під час проведення тренінгу студентами було відпрацьовано декілька навичок, які допоможуть у спілкуванні з роботодавцем при працевлаштуванні. Учасники заходу проявили зацікавленість та активність у виконанні завдань передбачених тренінговою програмою.

Всім бажаючим отримувати цікаву, актуальну інформацію про роботу центру, вакансії, новини вступайте в групу vk.com/zkr_kcm, або звертайтеся до Балюшко Олександра, студента групи КС-12-1.

Життя коледжу