Цитата

Ніхто так не дивується роботі програми, як той хто її написав

РОЗВИТОК ТВОРЧОСТІ СТУДЕНТІВ – ЗАПОРУКА ЇХ УСПІШНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Опубліковано: 10:52 27.04.2015

Випускаюча циклова комісія професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем», «Обслуговування комп'ютерних систем і мереж»

Сучасне українське суспільство потребує фахівців, які володіють творчими уміннями в розв‘язанні практичних завдань. На формування таких якостей особистості спрямована діяльність випускаючої циклової комісії професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем», «Обслуговування комп'ютерних систем і мереж».

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

 

У процесі модернізації освіти в цикловій комісії більше уваги стало приділятись виявленню й підтримці обдарованої і талановитої молоді. Здійснення наукового пошуку, участь в конференціях з презентацією результатів власної творчої діяльності сприяє реалізації студентами особистісного потенціалу, отриманню схвалення й підтримки викладачами коледжу та інших навчальних закладів.

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

15 квітня 2015 року в ході проведення Регіональної науково-практичної конференції ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м.Запоріжжя і Запорізької області наші студенти презентували свої творчі роботи:

-         Дрибник Владислав «Конструювання діючих моделей автомобілів: трасові, кордові, радіокеровані» (група ОТ14-1);

-         Слободяник Олександр «Конструювання сабвуфера» (група ПМ14-1);

-         Тарасов Максим «Розробка макету економної роботи вуличних ліхтарів» (група КС14-1);

-         Котенко Артем «Розробка програмного забезпечення для MIDI-клавіатур» (група КС12-1);

-         Гаркуша Владислав «Конструювання USB мікроскопа з веб-камери» (група КС12-1);

-         Романова Олена «Комп’ютерне малювання на дигитайзері» (група ПМ11-1)

під керівництвом викладачів Нікітенко А.С, Слободяник О.О., Шевченко О.П., Боровик Ю.А.

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

На спеціальності «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем» набуває практика виконання спільних проектів з вищими навчальними закладами та підприємствами. Прикладом такої роботи стала презентація студентів групи КС11-1 Іщенка Володимира, Кондратьєва Ростислава та випускників групи КС10-1 Середи Олександра, Барабаша Андрія.

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

Для кожної країни найбільшу цінність становлять освічені люди, які знайшли своє місце в житті, сповна реалізували власні творчі й професійні можливості, інтелектуальні та організаторські здібності. Саме вони є головним рушієм прогресу у всіх сферах діяльності суспільства і держави.

Педагогічний колектив циклової комісії професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем», «Обслуговування комп'ютерних систем і мереж» упевнений, що одним із пріоритетних напрямів роботи державної влади в Україні має бути постійна підтримка обдарованих молодих учених, митців та спортсменів – потужного потенціалу творення майбутнього України.

Ми глибоко зацікавлені у тому, щоб ви, талановиті й ініціативні молоді люди, були фізично і духовно досконалими, мали широкі перспективи, віддано працювали на благо України та її народу.

БАЖАЄМО ВАМ ПОДАЛЬШОГО ЗРОСТАННЯ,

ТВОРЧОГО НАТХНЕННЯ І НЕЗЛАМНОЇ ВІРИ У СВОЇ СИЛИ!

Життя коледжу