Усім, що я знаю про викладання, я зобов'язаний поганим студентам.
Випускаюча циклова комісія професійної та практичної підготовки за спеціальностями
«Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем»,
«Обслуговування комп'ютерних систем і мереж»
Несподіваним відкриттям для всіх стала творчість студента групи КС11-1 Бредіхіна Даніїла, який малює у стилі примітивізму.
Наївне мистецтво – річ не така вже й наївна. В сучасному енциклопедичному словнику цей термін тлумачать як стиль творчості самодіяльних художників, які не отримали професійної освіти. Дитяча безпосередність та простота відображення – основні риси творчого методу, але саме в «наївних» роботах відкриваються такі безодні, що голова йде обертом.
Даніїл сюжети бере із життя, воно ж підказує йому персонажів, витримані в народній традиції. Герої позбавлені зовнішнього глянцю, це звичайні люди, які його оточують.
Він весь на очах у всіх: простий, щирий, справжній. У своїх малюнках Даніїл створює добрий і ніжний світ, де панують злагода, порозуміння, мир.
Здається, що картини Даніїла «живі»: якимось магнетизмом вони притягують до себе. Прекрасний, чистий і світлий живопис, повний любові до людей, оптимістичний і життєстверджуючий. Дякуємо тобі, що відкриваєш для людей світ прекрасного і додаєш в наше сіре життя гумор, барви, життєву наснагу, радість.
Живопис – це рух душі і інтелекту. Рости, вивчай, змінюйся, захоплюйся, менше розчаровуйся і, головне, завжди тримай в руках пензель, який відображатиме твої душевні переживання на папері.