Цитата

Вже опів на шосту ранку. Ти знаєш, де зараз твій покажчик стека?

Майбутнє стає сьогоденням

Опубліковано: 12:39 11.02.2015

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

 Випускаюча циклова комісія професійної та практичної підготовки за спеціальностями

«Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем»,

«Обслуговування комп'ютерних систем і мереж»

По завершенню вивчення дисципліни «Технічні засоби робототехнічних систем» 10 лютого 2015 року в групі КС11-1 пройшов відкритий захід «Roboticsweek: майбутнє стає сьогоденням» (відповідальний викладач Боровик Ю.А.).

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

 

Напередодні дуже важливого для студентів періоду виконання та захисту дипломних проектів, учасникизаходу мали можливість познайомитись з секретами успіху презентації, потренуватись у їх створенні та проведенні.

Захід складався із двох модулів – підготовки презентації промислових роботів та її проведення, що дало змогу осягнути не лише верхівку айсберга, яку бачить аудиторія, але й весь той складний процес підготовки, який криється за нею.

 

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

У першому модулі ми детально проговорювали все, що стосується трьох китів презентації – цілі, інформації та аудиторії. Саме структуризація кроків підготовки допомагає розставляти всі акценти, які згодом стають переконливими для аудиторії, що в результаті повинна продемонструвати своє схвалення конкретними діями, до яких ми її спонукали. На цьому етапі надзвичайно важливими були елементи створення певних метафор та відпрацювання мови презентації, що буде якнайдоступнішою для слухачів.

Ми також розглядали принципи підготовки наочних засобів та приклади ефективного конструювання слайдів.

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

 У другому модулі робота зосереджувалася як на внутрішньому стані презентатора, зокрема, на способах зняття хвилювання, так і на встановленні зв’язку з аудиторією, реакція якої і є основним критерієм успішності презентації. Розглядали інструменти взаємодії з аудиторією протягом проведення презентації, управління ситуацією та блок відповідей на запитання.

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

Різноманітність форм роботи всім припала до душі. А вправа з проведення відео-представлень та її аналіз, поради від психолога Гудіної В.А., викладачів Ялової О.О., Шевченко О.П., Савіна С.І.,Боровик Ю.А., голови циклової комісії Слободяник О.О. та учасників дали можливість визначити свої слабкі і сильні сторони, додали впевненості.

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

Головна мета проекту - підготувати студентів до вимог сучасного ринку праці  та очікувань роботодавців щодо володіння тими чи іншими навичками. Навички презентації для багатьох компаній важливі ще на етапі проходження відбору, та буквально для всіх – у процесі роботи.  Навіть якщо Ваша робота безпосередньо не пов’язана з підготовкою  презентації, іноді розмова з керівником – це теж презентація. Гарна ідея, гарно виконане завдання –  це здорово! Але цього замало, потрібно вміти їх доносити до аудиторії, якщо хочете переконати, іншими словами «продати»,  клієнтам, керівництву, колегам по роботі.

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

Резюмуючи, можна навести цитату одного відомого американського сенатора Чонсі Депью: «Ніяка інша здатність людини не дає йому можливості з такою швидкістю зробити кар’єру та отримати визнання, як здатність гарно говорити».

Життя коледжу