Цитата

Світ ловив мене, та не спіймав

Григорій Сковорода

«Street workout» - спорт вулиць

Опубліковано: 06:59 09.04.2014

 «Street workout» -  спорт вулиць

logoНа початку квітня у Запоріжжі відбудеться відкриття сезону з вуличного виду спорту "Street Workout".  В наше місто приїдуть команди з різних куточків України.

31 березня 2014 року в групі КС12-1 (класний керівник Боровик Ю.А.) тематична класна година „Street Workout – спорт вулиць" пройшла на спортивному майданчику. Студенти групи Кравець Ігор та Балюшко Олександр, які займаються воркаутом, розповіли про даний вид спорту, його принципи й продемонстрували свої досягнення.

 

 

Воркаут – це відносно новий напрямок у силових тренуваннях та фітнесі, який базується навколо тренувань з власною вагою і пропагує здоровий спосіб життя. Основною ідеєю Воркауту виступає  можливість отримання сильного, здорового і красивого тіла без жодних фінансових вкладень.

 WORKOUT

 WORKOUT Запорожье

WORKOUT 2014”. Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

З приходом тепла найбільшою популярністю користуються тренування на спортивних майданчиках шкіл або парків, де можна знайти велику кількість різноманітних металевих конструкцій для підтягувань, віджимань, або інших вправ. А головне – це те, що подібні тренування проходять на свіжому повітрі, що дуже корисно для організму.

П'ятого квітня відбулося відкриття сезону Street workout в Запоріжжі. До нас в гості приїздили спортсмени з Дніпропетровська та області. 

workout Запорожье

workout Запорожье

workout Запорожье

Наші студенти брали участь у святкових заходах. Так студент групи КС-12-1 Кравець Ігор спробував себе у замганні з армерслінгу.

workout Запорожье

З кожним днем все більше і більше людей дізнаються про існування даного напрямку фізичного розвитку і роблять вибір на користь занять воркаутом. Хтось робить це, щоб отримати більш привабливе тіло; хтось щоб покращити фізичні показники, а хтось займається воркаутом просто тому, що йому подобається сам процес тренувань. Для таких людей воркаут це спосіб самовираження.

WORKOUT 2014”. Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

 

Новини