Цитата

Ми живемо в суспільстві, де технології є дуже важливою частиною бізнесу, нашого повсякденного життя. І всі технології починаються з іскор в чиїйсь голові.

Натан Мірволд

Завод Хортица

Опубліковано: 08:54 01.11.2011

ЗКР ЗНТУ - екскурсія на завод ХортицяВ умовах глобальної економічної кризи роль, задачі і спрямованість вищої освіти підлягають істотній трансформації під дією об'єктивних факторів: росту безробіття, незатребуваності фахівців з ряду напрямів підготовки, відсутності мотивації до освіти серед молоді, що ускладнює освоєння студентами навчального матеріалу у вищій школі.  Разом з тим, зростає необхідність в орієнтації на якісні показники освіти і затребуваність спеціальностей, на які здійснюється набір, у першу чергу, на обласному і регіональному рівнях. Неминуче підготовка молодих спеціалістів  потребує більшої орієнтації на замовлення з боку підприємств області і регіону, а також підвищення рівня підготовки фахівців відповідно до сучасних вимог замовника.

Головна задача освітньої діяльності Запорізького коледжу радіоелектроніки – забезпечення сучасної високоякісної освіти відповідно до потреб підприємств регіону у фахівцях.

Стосовно поставленої задачі 23 вересня 2009 року група КС06-1 разом з викладачем дисципліни „Експлуатація технічних засобів РТС”  Боровик Ю.А. відвідала ДП „Імідж Холдинг” АК „Імідж Холдинг АпС” з метою ознайомлення з організацією сучасного виробництва із застосуванням  автоматизованих ліній .

Успішний той, хто віддається справі без залишку. Якщо ж джерела твоєї справи ідуть коренями в глибину століть - виходить, ти вклав у нього не тільки свою душу, але і душу історії. Саме так діє ДП „Імідж Холдинг” АК „Імідж Холдинг АпС”  .

Новий завод, побудований усього за рік на благодатному древньому ґрунті, був названий на честь легендарного острова - "Хортиця". Сьогодні - це єдине підприємство України, зведене "з нуля" по унікальному проекту, на ретельно обраному місці.

ЗКР ЗНТУ - екскурсія на завод Хортиця

 

У грудні 2003 з конвеєра "Хортиці" зійшла перша продукція. Це стало масштабною і значимою подією в життєдіяльності промислового комплексу України. На ринок вийшло могутнє, надсучасне підприємство, оснащене по останньому слову техніки.


Його технологічна комплектація здійснювалася під девізом: "Кращому заводові - краще устаткування!" Саме тому завод "Хортиця" оснащений устаткуванням від світових лідерів технологічного забезпечення підприємств харчової промисловості (це інженерні системи "REHAU", насоси "GRUNDFOS", навантажувачі "TOYOTA" і ін.). Ультрасучасне оснащення виробництва стало заставою абсолютної якості кінцевого продукту.

ЗКР ЗНТУ - екскурсія на завод Хортиця

Ділова людина повинна знати: одна справа - зробити продукцію, інше - захистити її від підробок. Одна з відмітних рис ТМ "Хортиця" - високий ступінь захисту свого продукту. Кількість бар'єрів складає 7 ступенів захисту. На заводі "Хортиця" діє самий сучасний захист продукту. Інтерактивна система робить моніторинг кожної одиниці продукції. Крім цього, "Хортиця" є одночасно і виробником, і дистриб’ютором своєї продукції. Саме тому дається стовідсоткова гарантія справжньої якості. Контролюється весь шлях: від заводу-виготовлювача до безпосередньо споживача.

ЗКР ЗНТУ - екскурсія на завод Хортиця

Екскурсія пройшла плодотворно. Ознайомились з сучасним підходом до організації виробництва, інноваційними технологіями, з роботою системи контролю якості відповідно вимогам ІSО, поспілкувались з фахівцями підприємства про вибір майбутнього місця роботи  і повернулись в доброму настрої  з  майбутніми планами працевлаштування.

ЗКР ЗНТУ - екскурсія на завод Хортиця

Життя коледжу