Цитата

Я ніколи не віддам життя за свої переконання, тому що я можу помилятися.

Бертран Рассел

Видатні випускники коледжу

Опубліковано: 10:06 17.12.2022

Владислав Віталійович Ряшин — український продюсер, телевізійний менеджер, журналіст..

У 1987 році закінчив Запорізький технікум електронних приладів. Два з половиною роки вчився у Мінському вищому військовому інженерному училищі. У 1994 році закінчив Запорізький машинобудівний інститут (факультет електронної техніки), у 1998 році — Запорізький державний університет (романо-германський факультет). З 1989 року професійно займався організацією дискотек. З 1992 року працює на телебаченні. Працював у програмі «Щасливий паспорт», створив програму «Стробоскоп» (1993—1997) — на телекомпанії «Хортиця» у Запоріжжі. У 1996 році створює і веде програму «Мелорама» на телеканалі «Інтер». Згодом — очолює однойменне творче об'єднання. У січні 2006 року заснував кінокомпанію Star Media.

Star Media – виробник, дистриб'ютор та власник авторських прав на теле- і кіноконтент. Компанія співпрацює з провідними телеканалами і онлайн-кінотеатрами, розвиває напрямок спільного виробництва разом із міжнародними партнерами. Будучи найбільшим агрегатором контенту на території СНД, компанія широко представлена на YouTube, а також розвиває напрямок Pay TV. Запущено сервіс ContentScan для боротьби з піратством. У 2021 році створено власний онлайн-кінотеатр «LAVA».

Колишній член Української Кіноакадемії, Української Телевізійної Академії, The European Film Academy та International Academy of Television Arts & Sciences (EMMY), European Producers Club (EPC) та The European Film Academy (EFA).

Номінант і переможець українських та міжнародних нагород в галузі кіно і телебачення.


Герман Романченко — соліст Запорізької обласної філармонії, учасник шоу "Голос Країни" та "Червона рута". Навчався в коледжі з 2010 по 2014 роки, спеціальність "Радіотехніка"

Сторінка Германа в Instagram

Герман Романченко on Apple Music

Герман Романченко on YouTube Music


Олег Олександрович Бурбовський  — голова правління Запорізької обласної організації Національної спілки фотохудожників України, Заслужений працівник культури України, почесний громадянин Запоріжжя.

Переможець, лауреат та дипломант всеукраїнських та міжнародних фотоконкурсів. Лауреат Всеукраїнської премії «Визнання» (2000), «Людина року» у номінації «Мистецтво та народна творчість», запорізького конкурсу «Зоряний шлях» (2001).

Має понад 50 нагород, зокрема: Золоту медаль Дагера (Югославія), дві бронзові медалі (Гонконг), звання AFIAP — фотохудожника Міжнародної федерації фотомистецтва.

Із 2004 року Олег Бурбовський є почесним членом Запорізького міського об'єднання митців «Колорит».

За видатний особистий внесок в розвиток національного фотомистецтва, формування загальнолюдських цінностей добра та гуманізму, відродження духовності рідного краю рішенням Запорізької міської ради №4 від 23 вересня 2009 року йому присвоєно звання «Почесний громадянин міста Запоріжжя».


Станіслав Миколайович Сєлін (20 травня 1946, село Красне Гомельського району Гомельської області, Республіка Білорусь) — український комсомольський діяч, в.о. Запорізького міського голови, 1-й заступник Запорізького міського голови. Кандидат у члени ЦК ЛКСМУ. Член Центральної Ревізійної комісії ВЛКСМ.

09.1961-12.1965 – учень Запоірзького радіотехнічного технікуму


Валерій Михайлович Зотов — головний редактор газети "Прав.ДА". Начальник управління з питань внутрішньої політики, заступник міського голови (м. Запоріжжя) (2001-2003 р.)


Олекса́ндр Фе́дорович Бєло́в (3 лютого 1951, Запоріжжя) — український науковець, державний діяч. Заступник Глави Адміністрації Президента, заслужений діяч науки і техніки України, генерал-лейтенант. Директор Національного інституту стратегічних досліджень (1996–2001).


Шапова́лов Гео́ргій Іва́нович — український історик та археолог, професор, доктор історичних наук.

У 1968—1971 роках працював у Запорізькому обласному будинку технічної інформації та Запорізькому технікумі електронних приладів. У технікумі створив групу аматорів підводного спорту, члени якої брали активну участь у підводних експедиціях на Дніпрі та Чорному морі.


Новіков Андрій Володимирович — Голова Запорізького генеалогічного товариства


Крохмаль Володимир Михайлович — головний інженер ОП "Радіоприлад", кандидат технічних наук, почесний радист СРСР

Крохмаль Володимир Михайлович народився в сел. Балабине Запорізької області 1930 року. Трудовий шлях після закінчення в 1949 році Запорізького технікуму сільськогосподарського машинобудування розпочав на заводі "Комунар". З організацією в грудні 1951 року заводу "Радіоприлад" (п/я 64) донині працює на цьому підприємстві.

Пройшов шлях від техніка до головного інженера об'єднання "Радіоприлад". У 1957 році без відриву від виробництва закінчив вечірнє відділення Запорізького машинобудівного інституту, у 1967 - заочно Харківський інститут радіоелектроніки. У 1977 р. закінчив заочно аспірантуру при МВТУ ім. Баумана, захистив дисертацію, і йому було присвоєно ступінь кандидата технічних наук. Ним опубліковано 16 наукових праць, отримано 14 авторських свідоцтв на винаходи.

Крохмаль В. М. нагороджений 11-ма урядовими нагородами, зокрема двома орденами Трудового Червоного Прапора. Лауреат Державної премії. Почесний радист СРСР,


 

Гаврін Олександр Сергійович — російський державний діяч. Міністр енергетики РФ (2000—2001). Кандидат соціологічних наук.