Цитата

Той, хто по-справжньому любить свою Батьківщину, з усякого погляду справжня людина.

В. Сухомлинський

Проект «Mechatronic Guys»

Опубліковано: 07:01 13.01.2018

під керівництвом викладача вищої категорії, викладача-методиста Боровик Ю.А.

головний принцип якого: «Хочеш змін у майбутньому — стань зміною сьогодні!»

В рамках проекту студенти за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» на базі підприємств, компаній та вищих навчальних закладів вивчають різноманітні технології виробництва, способи їх автоматизації, вимірювальну техніку, технічні засоби автоматизації, операційні системи й середовища, програмне забезпечення. За допомогою досвідчених спеціалістів пізнають основи моделювання, дослідження й проектування, монтажу та налагоджування, а також експлуатації автоматичних й автоматизованих інформаційно-керуючих систем та їх елементів, у тому числі комп’ютерних мереж й автоматизованих робочих місць для різних рівнів керування виробництвом.

Проект «Mechatronic Guys» - це організація зустрічей з провідними фахівцями ІТ-компаній,  екскурсії на підприємства, підвищення своєї кваліфікації на онлайн-курсах, участь в семінарах, конференціях, виконання творчих робіт.

Кожен вибирає той напрямок роботи в проекті, який його більше цікавить. Свої міркування студенти висловлюють на засіданнях дискусійного клубу «Студентський погляд».

З часом цікавої інформації накопичується дуже багато. Щоб привернути увагу до актуальності теми якомога більше студентів, структурувати інформацію з даної тематики студентами був розроблений власний сайт, присвячений проекту Mechatronic Guys: http://mechatronic-guys.esy.es/

Ми динамічно розвиваємося, зростаємо і хочемо ділитися з Вами усіма досягненнями, з якими Ви можете ознайомитися на сайті. Якщо у Вас виникнуть цікаві пропозиції щодо покращення сайту, і Ви хочете поділитися своїми напрацюваннями або приєднатися до нашої команди, зв'яжіться з нами через форму зворотного зв'язку або за вказаними на сайті контактам.