Цитата

А ви думали, що Україна так просто. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.

Ліна Костенко

Онлайн нет-воркінг

Опубліковано: 09:32 15.05.2018

У Всесвітній мережі є неймовірний обсяг різноманітної інформації, а ділові зв'язки тут напрацьовуються в рази простіше. Очевидно, що встановлення ділових контактів онлайн дуже важливо для будь-якої людини, що бажає домогтися успіху.

Ділові зв'язки в інтернеті.

Кабінет психолога

Основні правила:

• На сайті, де ви плануєте знайти партнерів або співробітників, ваш профіль повинен бути заповнений максимально ретельно. Вкажіть всю інформацію про себе, яка потенційно може бути цікава однодумцям. Позбавте користувача від необхідності читати зайву інформацію про вас. Маючи профілі на різних сайтах, простежте за тим, щоб вони містили правдиву і несуперечливу інформацію. Брак часу для підтримки всіх профілів в актуальному стані - сигнал того, що потрібно відмовитися від найменш корисних з них.

• Допомагайте людям знаходити один одного у Всесвітній Павутині. Якщо є можливість дати позитивний відгук кому-небудь або звести двох потенційних партнерів, робіть це, не замислюючись, заради задоволення.

• Пам'ятайте про своєрідний етикет. У мережі потрібно спілкуватися і вести себе так, ніби ви контактуєте з людиною або групою людей в режимі «оффлайн». Не варто активно задавати питання малознайомим людям або давати свої численні поради, оскільки така поведінка, без сумнівів, зруйнує і так недостатньо зміцнілі ділові контакти.

• Намагайтеся викладатися максимально коротко і в тему. У діловому листі краще зачіпати для дискусії всього одне питання. Свої думки слід формулювати чітко і максимально лаконічно. Два абзацу - це максимум, який ви можете собі дозволити.

• Звертаючись до незнайомої людини, не варто забувати про прийняті у всьому світі основні правила комунікації. Найпростіший спосіб почати спілкування - це заручитися рекомендацією людини, яку знаєте і ви, і ваш потенційний партнер. Наприклад, «Вітаю, мені вас порадив N, з яким ви працювали за певними проектами» набагато ефективніше, ніж «Ви мене не знаєте, але можете допомогти мені через наявність у вас широкого кола спілкування».

• В першу чергу важливо справити хороше враження на майбутнього партнера. Ваш співрозмовник повинен мати уявлення про те, хто ви такий і чому ви звернулися до нього. Тому увійдіть в і надайте коротку інформацію про себе. У тому випадку, якщо вам не вдалося донести до людини, навіщо йому допомагати вам, можете навіть не розраховувати на відповідь.

• У пошуках ділового партнера відвідуйте вузькотематичні сайти. На розважальних порталах також є чимала ймовірність знайти потрібну людину, однак на спеціалізованих ресурсах ваші шанси помітно зростають.

• Прекрасним способом, що дозволяє знайти нових клієнтів або ділових партнерів, є власний сайт. Так ви міняєте роль прохача на роль людини що пропонує свої послуги. Дайте можливість людям самим знайти вас в інтернеті.

• Проходячи навчання в режимі онлайн, ви можете використовувати нетворкінг для встановлення міцних ділових відносин з однодумцями. Беріть участь в дискусіях, формуйте корисні зв'язки.

• Моментально виявляйте, яку користь ви можете принести кожному вашому новому знайомому. Зробити це просто, зайнявшись пошуками інформації про людину або його проектах в мережі. Ваші знайомі також можуть вам розповісти що-небудь про нього.

Очевидно, що сьогодні мережа являє собою величезне поле для пошуку однодумців, партнерів і співробітників. При цьому треба вміти коректно застосовувати на практиці цей унікальний інструмент