Підрозділ сприяння працевлаштуванню випускників

випускнику

 Сервісний центр "LEIT" запрошує здобувачів освіти 3-4 курсів спеціальностей:

 - 171 Електроніка;

- 172 Телекомунікації та радіотехніка;

- 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

- 123 «Комп’ютерна інженерія»,

для ознайомлення з напрямком роботи центру (ремонт мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків, встановлення додатків, комплексна діагностика техніки, малої та середньої побутової техніки, а також гіробордів, гіроскутерів, моноколеса, електросамокатіві тощо) з метою можливості проходження практичного навчання та подальшим працевлаштування.

Контакти: м. Запоріжжя , пр. Соборний , 64

Tel: +380673257640, +380995200278

Link: leit.in.ua


 

Олександрівський міжрайонний відділ Управління поліції охорони при МВС України в Запорізькій області (ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ) запрошує Вас на проходження практики та роботу в нашій організації.

Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами і готові надати можливість отримати цінний досвід у сфері правопорядку та безпеки нашого міста. Для отримання детальної інформації та запису на співбесіду, будь ласка, звертайтесь за наступними контактами:

Станіслав Войлов

телефони: +38 0612 62 13 31, +38 067 614 14 46

або електронною поштою: voilov@upozp.gov.ua.

Адреса нашого відділу: 69002, м. Запоріжжя, вул. Запорізька, 15.

Долучайтеся до нашої команди!

 


 

«Світ професій™» - це сучасна цифрова Платформа різноманітних освітніх матеріалів для забезпечення професійного навчання.

«Світ професій™» допоможе інтеграції освіти України в сучасну європейську професійну освіту шляхом надання можливості всім зацікавленим особам ознайомитись з навчальними матеріалами по всім робітничим професіям, підготовка за якими ведеться у закладах професійної освіти України, зібраними в єдиному форматі на єдиній платформі.

На Платформі максимально зібрані як доступні в Україні вітчизняні підручники, навчальні посібники, відео курси за окремими дисциплінами, так і різноманітні адаптовані європейські курси професійної освіти.

Користувачі Платформи зможуть:

· ознайомитися з переліком професій для успішного оволодіння якими в бібліотеці є навчальні матеріали;

· ознайомитись з актуальними нормативними документами з професійної освіти в Україні;

· переглянути картку професії: опис професії, державні стандарти освіти, професійні стандарти, кваліфікаційні характеристики, освітні програми, електронні підручники та навчальні посібники; відеоролики та інші матеріали, зібрані на єдиній платформі у стандартизованих форматах;

· користуючись абонементом ознайомитися з актуальною інформацією про професію (працевлаштування, тенденції професійного розвитку, заробітна плата та т.і); нормативними документами; навчальними планами, освітніми програмами, електронними підручниками та навчальними посібниками; навчальними відео роликами та інші матеріалами, зібраними на єдиній платформі.

«Світ професій™» допоможе вам не тільки отримати первинну професійну кваліфікацію, а і підтримувати ії впродовж всього життя.

Покликання на сайт: http://svitprof.org.ua/

 

Матеріали для випускника

«Світ професій™

«Світ професій™» - це сучасна цифрова Платформа різноманітних освітніх матеріалів для забезпечення професійного навчання.

«Світ професій™» допоможе інтеграції освіти України в сучасну європейську професійну освіту шляхом надання можливості всім зацікавленим особам ознайомитись з навчальними матеріалами по всім... читати далі


Новини для випускника