Вакансії

НАЯВНІСТЬ ВАКАНТНИХ ПОСАД, ПОРЯДОК І УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЇХ ЗАМІЩЕННЯ

 


 

  1.  Відповідно до Порядку призначення на посаду та звільнення з посад педагогічних працівників закладів освіти заступники директора, педагогічні та інші працівники закладів освіти призначаються на посади та звільняються з посад керівником цього закладу.

 Керівник закладу освіти має право оголосити конкурс на вакантну педагогічну посаду.

  1. Педагогічні працівники приймаються на роботу в заклади освіти відповідно до Кодексу законів про працю України, постанов Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу», від 27 вересня 2000 р. № 1465 «Про затвердження Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів і переліку медичних психіатричних протипоказань щодо виконання окремих видів діяльності (робіт, професій, служби), що можуть становити безпосередню небезпеку для особи, яка провадить цю діяльність, або оточуючих», інших нормативно-правових актів.

Для заміщення вакантної педагогічної посади або іншої посади   необхідно пройти співбесіду з директором закладу і в разі позитивного рішення подати наступні документи:

  • заява про прийняття на роботу; 

  • ксерокопії документів про освіту;

  • ксерокопії паспорту;

  • ксерокопія ідентифікаційного коду;

  • трудова книжка;

  • медичний огляд лікарів, занесений в медичну книжку;

  • Фото 3х4


Станом на 01.04.2024 вакантні місця в ВСП "ЗФККТ НУ "Запорізька політехніка" відстуні.

Цитата

«Знати» і «захищати» завжди йдуть поруч. Знати понад тисячолітню історію нашої державності й захищати, коли хтось каже, ніби України не існувало. Знати нашу географію – нашу прекрасну землю, наше чудове море – і захищати не просто територію, а неймовірні місця, у яких у різні часи творилася наша ідентичність. Знати нашу культуру, чути українське слово, бо в нашій культурі, у нашій літературі, у нашій поезії – відповідь (...). Відповідь – чому ми переможемо.

Зеленський В.О.