Цитата

А ви думали, що Україна так просто. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.

Ліна Костенко

ЗАПРОШЕННЯ ДОЛУЧИТИСЬ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЗАБІГУ В ПАМ'ЯТЬ ПРО ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ

«Шаную воїнів, біжу за героїв України»
Опубліковано: 08:17 09.09.2020

Обласний центр патріотичного виховання молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації запрошує всіх небайдужих долучитись до Всеукраїнського патріотичного забігу в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України».

Захід буде проведено 26 вересня 2020 року на о.Хортиця (реєстрація 8.30-9.00 біля Історико культурного комплексу "Запорізька Січ").

Забіг проводиться з метою формування національно-патріотичної свідомості громадян України. За словами організаторів, забіг є засобом пробігти за тих, хто загинув, захищаючи нас від війни, подякувати та підтримати близьких наших героїв, об’єднання ветеранів та діючих військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, волонтерів, молодь та свідомих громадян навколо цінностей української державності, вшанування пам’яті героїв.

Для участі у забігу необхідно зареєструватись за посиланням, до 14 вересня 2020р. включно:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjHeTuzVjmpFvCnnzivZl55sZ3BiDuPZ2yL4RtCDWkqIsNXA/viewform