Цитата

Комп’ютер виконує дуже прості операції – бере число, додає до іншого числа, порівнює результат з третім числом – але виконує їх зі швидкістю, скажімо, 1000 000 в секунду. На швидкості 1000 000 операцій в секунду результати більше нагадують магію

Стів Джобс

“Teens’ Skills-Up Club” від EducationUSA

“Teens’ Skills-Up Club” від EducationUSA
Опубліковано: 16:48 20.12.2022

Хочеш розвинути в собі лідера? Тоді проєкт “Teens’ Skills-Up Club” від EducationUSA точно для тебе.

Під час програми ти зустрінешся з однодумцями та матимеш нагоду розвинути навички справжнього лідера. Впевнений, ти точно чув такий термін як soft skiils, наскліьки можуть бути вирішальними в прийнятті рішень та хотів би їх розвинути в собі! А якщо останнє слово для тебе нове, то це 100% знак, що тобі час зареєструватися на програму!

Teens’ Skills-up Club – це програма покращення м’яких навичок серед підлітків на базі створених локальних клубів. Щомісячні зустрічі клубів допоможуть молоді розвинути їх потенціал та конкурентоспроможність. Обрані лідери відповідатимуть за організацію регулярних зустрічей клубу, розробку матеріалів та їх якісну подачу. 

Стань частиною потужної когорти нових лідерів України! 

Учасниками клубу можуть студенти І-ІІ курсу. Або, якщо у тебе є знайомі в школі з 8 або 10 класу, то також можеш їх покликати із собою!

В кожного учасника проєкту є можливість відвідати розмовний клуб англійської мови в грудні. Розмовні клуби - це відмінний спосіб попрактикувати розмовні навички в умовах реальної дискусії! Кількість місць обмежена, одна людина може зареєструватися лише на один розмовний клуб в місяць.

Набір в проєкт триватиме до кінця грудня.

Не вагайся - пиши на цю пошту або залиш свою заявку в цій формі