Цитата

Хай живе неоднаковість, слава відмінностям!

Павло Загребельний

Autodesk - перший цифровий інструмент в ЗФККТ

Опубліковано: 21:07 20.12.2022

«Autodesk, Inc» - американська транснаціональна корпорація, найбільший у світі постачальник програмного забезпечення (САПР) для промислового і цивільного будівництва, машинобудування, ринку засобів інформації та розваг.

Компанією Autodesk був розроблений широкий спектр рішень для архітекторів, інженерів, конструкторів, що дозволяють їм створювати цифрові моделі. Технології Autodesk використовуються для візуалізації, моделювання та аналізу поведінки конструкцій, що розробляються на ранніх стадіях проєктування і дозволяють не просто побачити модель на екрані, а й випробувати її. Зараз налічується понад 9 млн користувачів Autodesk по всьому світу.

Autodesk пропонує студентам і викладачам доступ до того ж програмного забезпечення для проектування, яким користуються провідні світові професіонали, щоб допомогти сформувати навички та знання для успішної кар'єри.

Освітній план надає відповідним студентам і викладачам безкоштовний* річний однокористувацький доступ до програмного забезпечення та послуг Autodesk для освітніх цілей. Ви можете отримати доступ до всього програмного забезпечення, доступного через Освітнє співтовариство, і доступ може бути поновлений щорічно, поки ви маєте на це право.


Що входить до складу

Програмне забезпечення та служби Autodesk, доступ до яких надається за планом "Освіта", містять ті самі функції та можливості, що й за платною підпискою.

Більшість програм Autodesk доступні за планом "Освіта", включно зі старішими версіями та веб-службами, як-от A360 Rendering і Fusion 360.

Доступ включає поточну версію плюс до трьох попередніх версій (за наявності). Перелік програм і служб див. на сайті освітньої спільноти.

Програмне забезпечення та послуги Autodesk доступні англійською мовою. Деякі назви можуть бути доступні іншими мовами. Для отримання додаткової інформації про конкретні назви див. сторінку продуктів Autodesk.


 

Обмеження щодо використання

Програмне забезпечення та послуги, доступ до яких надається за допомогою Освітнього плану, можуть використовуватися лише в цілях, безпосередньо пов'язаних з навчанням, підготовкою та дослідженнями. Їх не можна використовувати в комерційних, професійних або будь-яких інших комерційних цілях.

Дозволяється використовувати програмне забезпечення та служби, доступ до яких надається за допомогою плану Education, для проектування, створення та наставництва на конкурсах дизайну, що проводяться компанією Autodesk. Докладні відомості див. в розділі Вимоги до участі для учнів і викладачів.

Користувачі можуть інсталювати програмне забезпечення Autodesk щонайбільше на трьох пристроях.


Створення облікового запису для студентів і викладачів

Якщо ви новачок в Autodesk, вам необхідно створити обліковий запис Autodesk, щоб користуватися продуктами за планом "Освіта". Переконайтеся, що ви маєте право на освітній доступ (див. нижче).

Autodesk використовує систему єдиного входу (SSO). Це означає, що ви можете використовувати одну й ту саму адресу електронної пошти та пароль для входу на багато веб-сайтів Autodesk. Якщо ви ввійшли в систему реєстрації та активації, освітню спільноту, Autodesk Drive, дискусійні групи Autodesk або деякі інші веб-сайти Autodesk, ви вже маєте обліковий запис Autodesk.

Якщо у вас вже є обліковий запис Autodesk, просто увійдіть у свій обліковий запис на сторінці "Отримати продукти" та перейдіть до розділу "Підтвердження відповідності вимогам для студентів та викладачів" нижче.

 


Щоб створити освітній обліковий запис:

На сторінці Отримання продуктів в Освітній спільноті Autodesk натисніть кнопку Почати.

Дотримуючись інструкцій на екрані, введіть основну інформацію про свій навчальний заклад і себе. Коли з'явиться запит на вибір освітньої ролі, виберіть одну з наступних опцій:

Виберіть Учень, щоб використовувати програмне забезпечення на своєму персональному пристрої.

Виберіть "Викладач", якщо ви плануєте використовувати це програмне забезпечення з учнями.

Після того, як інформація про ваш обліковий запис буде надіслана, ви отримаєте електронний лист для підтвердження вашої адреси електронної пошти. Перейдіть за посиланням в електронному листі, щоб активувати свій обліковий запис.

Якщо ви не отримали електронного листа з підтвердженням облікового запису:

Зачекайте принаймні 10 хвилин.

Перевірте папки "Спам" або "Небажана пошта".

Переконайтеся, що ваш поштовий сервер дозволяє отримувати електронні листи з наступних адрес або довірених доменів:

noreply@autodesk.com (для листів з підтвердженням облікового запису Autodesk)

studentcommunity@autodesk.com (якщо необхідна додаткова інформація для підтвердження відповідності вимогам)

no-reply@autodeskcommunications.com (для студентських запрошень від викладачів)

Якщо ви все ще не отримали електронного листа, спробуйте увійти ще раз.

Повторно надішліть лист для активації, коли з'явиться відповідний запит.

Якщо це все одно не спрацює, можливо, ви допустили помилку при введенні адреси електронної пошти. Спробуйте створити обліковий запис ще раз і підтвердіть введення адреси електронної пошти при вході.

 

Якщо у Вас вииникли додаткові питання або незрозумілості щодо отримання Освітньої ліцензії Autodesk, сміливо пишіть на цю пошту