Цитата

Навчання ніколи не вичерпує розум.

Леонардо да Вінчі

Засідання Ради директорів фахових коледжів Запорізького регіону

Опубліковано: 12:11 05.09.2023

5 вересня на базі ВСП «ЗФККТ НУ «ЗП» відбулось засідання Ради директорів фахових коледжів Запорізького регіону за участі директора Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Людмили Бухаріної та головного спеціаліста відділу позашкільної, спеціальної та вищої освіти Кристини Павлової. У засіданні також прийняли участь керівники 26 закладів фахової передвищої освіти нашого регіону та заступники директорів з навчальної роботи закладів ФПО. 
 
З вітальною промовою виступила Людмила Бухаріна, яка подякувала освітянам за проведену роботу в умовах воєнного стану, окреслила перспективи розвитку освітньої діяльності у нашому регіоні та наголосила на важливості співпраці закладів фахової передвищої освіти з державними та регіональними освітніми установами та організаціями.
 
Людмила Бухаріна нагородила керівників навчальних закладів грамотами Міністерства освіти і науки України та Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації. Зокрема, були нагороджені:
 
- Смоляк Володимир Мирославович – директор Педагогічного фахового коледжу КЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія»; 
- Баршай Ольга Костянтинівна – в.о. директора Запорізького фахового коледжу компʼютерних технологій Національного університету «Запорізька політехніка»; 
- Наранович Віктор Анатолійович – директор Оріхівського фахового коледжу ТДАТУ; 
- Грибанова Олена Євгенівна – директор Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ; 
- Варавка Ірина Петрівна – директор Запорізького медичного фахового коледжу; 
- Д’ячкова Інна Василівна – в.о. директора Мелітопольського промислово-економічного коледжу.
 
Учасники ради розглянули наступні питання: підсумки роботи Ради директорів фахових коледжів Запорізької області та методичних об’єднань за 2022-2023 навчальний рік з обговоренням завдань на новий навчальний рік; підсумки вступної кампанії 2023 року вступу; проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України (щодо створення передумов для модернізації мережі закладів вищої освіти)».