Цитата

Є лише один спосіб зробити велику роботу – полюбити її

Стів Джобс

XVІІ Всеукраїнський конкурс малюнків «МОЇ ПРАВА-2024»

XVІІ Всеукраїнський конкурс малюнків «МОЇ ПРАВА-2024»
Опубліковано: 07:48 14.06.2024

З  28 лютого 2024 року проходив XVІІ Всеукраїнський конкурс малюнків «Мої права-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, організований Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур» та Українською асоціацією підтримки творчої молоді

Конкурс направлений на привернення уваги до порушення прав українських дітей, що постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

Конкурсні роботи повинні бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо).

За підтримки викладача Юлії Боровик студенти першого та другого курсів ВСП «Запорізький фаховий коледж комп’ютерних технологій Національного університету «Запорізька політехніка» представили  свої конкурсні роботи у віковій категорії 15-18 років:

Капіцький Андрій (група  ПМ-23-1) в спеціальній номінації «Мінна небезпека»;

 

 

 

Плотніков Даніїл (група КІ-22-1) в спеціальній номінації «Рівні права жінок і чоловіків, дівчат і хлопчиків» та спеціальній номінації «Слава українським Героям»; 

 

 

 

Волік Іван (група АКІТ-22-1) в спеціальній номінації «Слава українським Героям».

 

 

 

Результати конкурсу будуть оприлюднені наприкінці червня.

Щира подяка конкурсантам за прикладенні зусилля, за активність, оригінальність, творчість! Сама участь – це вже досягнення! Розкривайте свої здібності і таланти!

Юлія БОРОВИК, викладач