Цитата

«Знати» і «захищати» завжди йдуть поруч. Знати понад тисячолітню історію нашої державності й захищати, коли хтось каже, ніби України не існувало. Знати нашу географію – нашу прекрасну землю, наше чудове море – і захищати не просто територію, а неймовірні місця, у яких у різні часи творилася наша ідентичність. Знати нашу культуру, чути українське слово, бо в нашій культурі, у нашій літературі, у нашій поезії – відповідь (...). Відповідь – чому ми переможемо.

Зеленський В.О.

Вступ-2024: студенти груп ТК 20-1 та КСМ 20-1 поспілкувались з представниками НУ «Запорізька політехніка»

Вступ-2024: студенти груп ТК 20-1 та КСМ 20-1 поспілкувались з представниками НУ «Запорізька політехніка»
Опубліковано: 14:00 07.06.2024

06 червня 2023 року відбувся профорієнтаційний захід для студентів випускників груп ТК 20-1 та ПМ 20-1. Зустріч пройшла у онлайн-форматі через Google Meet.

Декан Факультету інформаційної безпеки та електронних комунікацій, кандидат технічних наук, доцент Фурманова Наталія Іванівна презентувала студентам свій факультет та розповіла про освітні програми, які на ньому вивчаються та перспективи подальшого працевлаштування.

Завідувачка кафедри, доцент Терещенко Еліна Валентинівна у свою чергу розповіла майбутнім вступникам про спеціальності кафедри «Системний аналіз та обчислювальна математика». Студенти-випускники спеціальності 113 «Прикладна математика» мали можливість поставити питання, які їх цікавили щодо подальшого вступу.

Кафедру «Комп’ютерних систем та мереж» представив старший викладач Тіменко Артур Валентинович, який розказав про перспективи навчання за спеціальністю 123 «Комп’ютерна інженерія».

Також до розмови долучитися декан Факультету економіки та управління Корольков Владислав Васильович разом з доцентом кафедри «Менеджменту» Шитіковою Ларисою Віталіївною. Вони акцентували увагу, що економічні спеціальності зараз дуже популярні серед здобувачів вищої освіти та запросили наших випускників обирати їх для вступу.

Дякуємо представникам Національного університету «Запорізька політехніка» за приділений нашим випускника час та за сприянні у профорієнтації студентів коледжу.