Цитата

Мене два рази питали [члени Парламенту]: «Скажіть на милість, містер Беббідж, що трапиться, якщо ви введете в машину невірні цифри? Чи зможемо ми отримати правильну відповідь?» Я не можу собі навіть уявити, яка плутанина в голові може привести до подібного питання?

Harles Babbage

Вітаємо переможця конкурсу студентських робіт!

Запорізький фаховий коледж комп’ютерних технологій НУ "ЗП"
Опубліковано: 18:15 25.04.2022

Учорашній день приніс у скарбничку нашого закладу ще одну відзнаку!

З 1 по 14 лютого 2022 року на базі Вінницького національного технічного університету відбувся Міжнародний зимовий дистанційний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед здобувачів освіти.

У конкурсі в номінації «Краща 3D-графіка» взяли участь студенти ВСП «Запорізький фаховий коледж комп’ютерних технологій Національного університету «Запорізька політехніка» Павлов Владислав (група ПМ-18-1) та Кізка Вадим (група КС-18-1).

За результатами оцінювання студентських робіт Владислав Павлов посів почесне перше місце та був нагороджений дипломом.

Владислав, ти, безсумнівно, краще всіх! Вітаємо з перемогою в цьому непростому і нелегкому конкурсі. Впевненість, бойовий настрій, наполегливість, харизма, прагнення і сила духу, — все це тобі допомогло дійти до перемоги. Бажаємо завжди проявляти себе і сміливо досягати в цьому житті все, що так для тебе важливо!

Боровик Ю.А., викладач-методист