Цитата

Ніхто так не дивується роботі програми, як той хто її написав

Викладачі ЗФККТ долучилися до вебінару "Основи позитивного розвитку молоді та стрес-менеджменту"

Опубліковано: 08:06 04.09.2023

25 серпня 2023 року викладачі циклової комісії професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Комп’ютерна інженерія», «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» долучилися до вебінару "Основи позитивного розвитку молоді та стрес-менеджменту" для представників закладів освіти в рамках проєкту USAID "Економічна підтримка України".

 

Тренерки – Крістіна Морзан-Капля, технічний спеціаліст з розвитку молоді та трудового потенціалу; Маргарита Оксаніченко, менеджерка з розвитку трудового потенціалу Проєкту USAID "Економічна підтримка України", психологиня.

 

Проблеми, що розглянуті під час вебінару:

Війна змінила українську молодь набагато сильніше, аніж пандемія коронавірусу, яка сколихнула світ.

Під час війни у молоді додалося впевненості – у собі та країні.

Молодь має потенціал, щоб бути рушієм соціальних змін.

Творча енергія молодих людей та їхня відкритість до інновацій є цінними ресурсами для країни.

 

Ми часто ставимося до підлітків, як до дітей, але результати досліджень насправді підтверджують те, що сучасна молодь готова стати частиною спільного майбутнього та брати на себе відповідальність. Головна задача викладачів – підтримати та допомогти своїм студентам у розвитку свого потенціалу.

Спікери доступно та цікаво подали в цьому напрямку матеріал з практичними елементами.

 

Учасники мали змогу поглибити розуміння підходу і складових позитивного розвитку молоді для допомоги молоді у розкритті свого потенціалу.

 

Додатково учасники вебінару мали можливість розвинути базові навички з подолання стресу - як для застосування при роботі із молоддю, так і для самодопомоги, і з перенаправлення до послуг психологічної підтримки.

По завершенню вебінару і проходження тесту викладачі отримали сертифікати  відповідного зразка.

 

 

 

Ялова О.О., Боровик Ю.А., викладачі-методисти