Цитата

Мене два рази питали [члени Парламенту]: «Скажіть на милість, містер Беббідж, що трапиться, якщо ви введете в машину невірні цифри? Чи зможемо ми отримати правильну відповідь?» Я не можу собі навіть уявити, яка плутанина в голові може привести до подібного питання?

Harles Babbage

Викладачі коледжу зібралися на педагогічну раду

Опубліковано: 08:56 30.08.2023

29 серпня 2023 року відбулось перше засідання педагогічної ради коледжу в новому навчальному році. 
 
На початку засідання в.о. директора коледжу Ольга Баршай нагадала, що 29 серпня – День пам’яті захисників України. Колектив вшанував хвилиною мовчання пам’ять українців і українок, які віддали своє життя, захищаючи нашу державу.
 
Ольга Баршай надала аналіз вступної кампанії цього року, відмітила активну та успішну роботу членів приймальної комісії. Про підсумки діяльності закладу у 2022-2023 навчальному році та завдання на 2023-2024 навчальний рік інформацію зібрали у презентацію, яка висвітила всі напрямки діяльності коледжу.
 
Також особливу увагу під час педагогічної ради приділили питанню організації роботи із підготовки коледжу до нового навчального року. Були вжити всі необхідні заходи щодо посилення рівня безпеки під час освітнього процесу в умовах воєнного стану; інженерно-технічні комунікації, устаткування, обладнання відповідають чинним стандартам, правилам та нормам.
 
Заступник директора Юрій Мірошниченко представив на розгляд присутніх розроблені нормативні документи коледжу, що регулюють діяльність всіх структурних підрозділів коледжу відповідно до чинного законодавства та регламентують освітній процес в коледжі.
 
Шляхом голосування рішення по питанням порядку денного освітяни прийняли одноголосно.