Цитата

Той, хто по-справжньому любить свою Батьківщину, з усякого погляду справжня людина.

В. Сухомлинський

Викладачі коледжу – учасники воркшопу "Uni-Biz Bridge: Адаптивність та гнучкість викладача"

Опубліковано: 08:31 04.09.2023

З 29 по 31 серпня 2023 року викладачі циклової комісії професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Комп’ютерна інженерія», «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» взяли участь у воркшопі "Uni-Biz Bridge: Адаптивність та гнучкість викладача".

Організатори заходу — компанія “UGEN”. Uni-Biz Bridge — всеукраїнський проєкт, мета якого побудувати міст взаємодії між бізнесом та освітою.

Захід покликаний передати досвід щодо розвитку навичок викладання від таких компаній, як KPMG, SoftServe, Renesas Electronics, PwC.

Під час воркшопу були обговорені наступні питання: публічний виступ; тайм-менеджмент для викладача; інтерактивні формати онлайн-занять; робота в Excel; підготовка презентацій; телеграм-канал для взаємодії зі студентами.

Наприклад, спікерка Марія Кандюк, старша спеціалістка з розвитку бренду роботодавця KPMG, виступила із доповіддю "Як виступати так, щоб запам’ятовуватися":

 

Андрій Переймибіда з компанії SoftServe виступив із доповіддю "Ефективне партнерство з бізнесом як інструмент підвищення якості освіти"

 

По закінченню воркшопу учасники пройшли тестування, за результатами якого отримали сертифікати.

Шевченко О.П., Боровик Ю.А., викладачі