Цитата

Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе.

Св.Франциск Асізський

Вебінар з питань акредитаційного процесу

Опубліковано: 11:32 18.09.2023

14 вересня 2023 року відділ супроводу експертизи та акредитації освітніх програм Державної освітньої установи "Навчально-методичний центр з питань якості освіти" провів  в режимі онлайн вебінар з питань акредитаційного процесу.

Метою проведення вебінару було обговорення організаційних питань щодо підготовки матеріалів акредитаційних справ і перевірки стану їх готовності. Також були надані консультації та рекомендації щодо виконання вимог критеріїв НАЗЯВО для успішного проходження акредитації.

У заході взяли участь викладачі ВСП «ЗФККТ НУ «Запорізька політехніка» Дейдей В.С., Слободяник О.О., Ялова О.О., Боровик Ю.А, Шевченко О.П., які є членами груп забезпечення освітньо-професійних програм.

Учасників ознайомили з актуальними питаннями участі гаранта в процесах забезпечення якості освіти; законодавством і нормативною базою щодо акредитаційної експертизи; етапами акредитації та типовими проблемами цього процесу.

Доповідач Віктор Мельник розглянув проблемні питання під час акредитаційної експертизи, продемонстрував рекомендовану форму звіту та особливості його складання, а також формування чек-листа та експертного висновку.

Представники закладів фахової передвищої освіти долучилися до обговорення та отримали відповіді на актуальні питання, що виникають у процесі акредитації освітніх програм.

Отриману під час комунікативного заходу інформацію буде враховано під час акредитації освітньо-професійних  програм, а також для їх вдосконалення.

Слободяник О.О., Боровик Ю.А., викладачі