Цитата

Мене два рази питали [члени Парламенту]: «Скажіть на милість, містер Беббідж, що трапиться, якщо ви введете в машину невірні цифри? Чи зможемо ми отримати правильну відповідь?» Я не можу собі навіть уявити, яка плутанина в голові може привести до подібного питання?

Harles Babbage

Участь у Всеукраїнській дистанційній олімпіаді з української мови «Всеосвіта Осінь - 2020»

Запорізький фаховий коледж комп’ютерних технологій НУ "ЗП"
Опубліковано: 15:01 08.10.2020

Технології змішаного навчання в дії!

Студенти першого курсу (групи КСМ – 20 та ОТ/ТК - 20) взяли участь у Всеукраїнській  дистанційній   олімпіаді  з     української мови  «Всеосвіта Осінь - 2020». Підготувала учасників до інтелектуальних змагань викладачка Шувалова Юлія Вікторівна. В новому форматі проведення змагання студенти змогли  проявляти себе в зручному доступі  до виконання завдань, а ще це унікальне поєднання тренду діджитанізації освіти, духу змагання та потреби у перевірці якості освіти.

Онлайн-олімпіада спрямована на активізацію пізнавальної діяльності, узагальнення набутих теоретичних умінь і навичок, що дозволить студентам краще підготуватися до ЗНО. Завдяки підтримці викладацької ініціативи у формуванні навчальної мотивації студентів наданий широкій простір для реалізації творчого потенціалу учасників освітнього процесу.

Викладачка циклової комісії мовної та гуманітарної підготовки Шувалова Ю.В.