Цитата

Світ ловив мене, та не спіймав

Григорій Сковорода

TEENS` SKILLS-UP: ОСТАННЯ ЗУСТРІЧ. Вміння публічних виступів. Міжкультурна комунікація. Вміння переконувати

Опубліковано: 19:21 17.09.2023

В рамках роботи над проєктом “Teens` Skills-Up” для розвитку *м’яких навичок від **EducationUSA Запісочним А.М., завідувачем навчальної лабораторії “Кластер моделювання 3D Science була проведена чергова зустріч із учасниками Клубу Лідерів.

Привіт усім, друзі!

Ось і минула остання зустріч учасників клубу Mental Engineers в рамках проекту Teens' Skills-UP. Було дуже цікаво та пізнавально! Давайте разом пригадаємо та поділимося враженнями від цього заходу.

На останній зустрічі учасники Клубу отримали незабутню можливість покращити свої навички у трьох важливих напрямках: "Вміння публічних виступів", "Міжкультурна комунікація" та "Вміння переконувати".

 

 

Вміння публічних виступів - це навичка, яка завжди корисна у житті. Вчасно та ефективно висловлювати свої думки перед аудиторією - це вміння, яке відкриває безліч можливостей. Учасники проекту навчилися розробляти структуру виступу, працювати зі страхом перед публічним виступом та ефективно передавати інформацію.

 

Міжкультурна комунікація - це ще один важливий аспект у сучасному світі. Ми живемо в глобальному суспільстві, і вміння ефективно спілкуватися з людьми з різних культур - це безцінний ресурс. Учасники проекту дізналися, як уникнути непорозумінь та конфліктів під час спілкування з представниками інших культур.

 

 

Вміння переконувати - це необхідна навичка в багатьох сферах життя, від особистого до професійного. На останній зустрічі учасники проекту розвивали свою здатність переконувати та впливати на інших. Вони дізналися про основні принципи переконливого мовлення та прийоми, які допоможуть їм досягти своїх цілей.

 

Тож, ця зустріч була не просто подією, а інвестицією в ваше майбутнє. Ми віримо, що кожен з вас зможе використовувати здобуті навички, щоб досягати великих речей і робити наш світ кращим місцем. Нехай ця зустріч стане тільки початком вашого захоплюючого подорожі до успіху та саморозвитку!

 

Зустріч завершилася з захоплюючими обговореннями та обміном досвідом. Учасники отримали цінний практичний досвід та нові знайомства.

 

Тепер, коли захід вже минув, ми не можемо не зазирнути в майбутнє. Очікуємо на нові захоплюючі проекти та можливості для саморозвитку.

 

Дякуємо всім, хто був з нами на цьому заході, і до зустрічі на наших майбутніх подіях! Нехай навчання і розвиток ніколи не припиняються.

 

Що таке “м’які навички” та чому потрібно їх розвивати?

Згідно з доповіддю Всесвітнього економічного форуму "Майбутнє робочих місць", до 2020 року в десятку найкращих для роботодавців увійдуть м'які навички (soft skills):

  • Здатність вирішувати комплексні проблеми

  • Критичне мислення

  • Креативність

  • Навички управління людьми

  • Навички міжособистісного спілкування

  • Емоційний інтелект

  • Вміння робити висновки та приймати рішення

  • Клієнтоорієнтованість

  • Навички ведення переговорів

  • Здатність легко і швидко навчатися новому

Докладніше:  https://jobs.innovecs.com/uk/blog/soft-skills-vazhlyvi-syogodni/

 

**EducationUSA є мережею Державного Департаменту США, що складається з понад 435 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у понад 175 країнах.

Мережа забезпечує промоцію вищої освіти у США серед студентів усього світу, пропонуючи точну, повну та актуальну інформацію про можливості навчання в акредитованих вищих навчальних закладах Сполучених Штатів Америки. Центри EducationUSA розташовані в посольствах та консульствах США, комісіях Фулбрайта, бінаціональних центрах та неурядових організаціях.

Щороку радники EducationUSA відповідають на мільйони запитів від іноземних студентів. Радники пропонують широке коло індивідуальних та віртуальних послуг для студентів та їхніх сімей на основі Your 5 Steps to U.S. Study — путівника по процесу вступу до американського вищого навчального закладу.