Цитата

Всі до одного хочуть неодмінно потрапити в рай! Але ж з людей ніхто і вмирати не хоче.

Ельвін

Студенти навчались мистецтву вести дебати

Студенти навчались мистецтву вести дебати
Опубліковано: 08:11 28.11.2017

25-26 листопада 2017 року представники студентського самоврядування коледжу Глущенко Віталій та Романько Денис (гр.КС14-1) взяли участь у дводенному тренінгу, присвяченому умінню аргументовано відстоювати свою точку зору. Тренер дебатної школи та Головний суддя - Павло Краснощок, учасник понад 40 дебатних турнірів, фіналіст всеукраїнських і міжнародних дебатів, топ-спікер всеукраїнських турнірів «Кубок Легенд», «Кубок Ректора V», міжнародного турніру «Fire».

Студенти навчались мистецтву вести дебати

25 листопада для учасників заходу пройшли майстер-класи. Тренер підкреслив, що дебати - це не тільки ораторське мистецтво і вміння вести себе на публіці. Дебати - це гра, в якій командам належить переконати третю неупереджену сторону (суддю) в правоті своєї позиції.

Студенти навчались мистецтву вести дебатиСтуденти навчались мистецтву вести дебати

Це активно розвиває критичне мислення, здатність до дискусії, дозволяє серйозно розширити свій світогляд. Особливого секрету, як перемогти в дебатах, немає. Все залежить від швидкості мислення учасника і його обізнаності. Якщо він швидко знаходить логічні контраргументи на слова противника, його чекає успіх в дискусії, - розповів Павло Краснощок.

Студенти навчались мистецтву вести дебати

26 листопада відбувся Дебатний турнір, на якому студенти показали своє вміння конструктивно вести дискусію, логічно мислити і знаходити переконливі аргументи у будь-якій суперечці. Це була можливість застосувати отримані на майстер-класі знання на практиці.

Організатором заходу виступило Управління по роботі з молоддю департаменту сім'ї молоді та спорту міськради.

 

викладач-методист Боровик Ю.А.