Цитата

Для всіх оточуючих ми створюємо тільки правила, але для себе - одні лише винятки

Ш. Лемеля

Студенти коледжу опановують інтерактивний онлайн-курс «Smart City»

Запорізький фаховий коледж комп’ютерних технологій НУ "ЗП"
Опубліковано: 11:57 06.02.2022

Smart city давно перестав бути фантастикою. Втілення в життя концепції розумного місця– єдиної системи впровадження інноваційних технологій у всі сфери життя  суспільства – є викликом часу. У сучасному світі жодна галузь та спеціальність не може існувати окремо від нових технологій. Тому так важливо залучати цей напрямок у фахову освіту.

Протягом тижня у січні 2022 року викладачі спеціальних дисциплін Слободяник О.О. та Боровик Ю.А. разом зі студентами груп КС-18-1, ПМ-18-1 та КС-20-1 пройшли інтерактивний онлайн-курс «Smart City» .

Онлайн-платформа Smart City – це унікальний сучасний інструмент з використанням штучного інтелекту для навчання. У цікавій інтерактивній формі він знайомить з технологіями розумного міста та сучасними навичками, необхідними кожному smart-громадянину!

Курс Smart City – це шість інтерактивних навчальних модулів:

  1. Розумне  місто майбутнього
  2. Транспорт. Мобільність у місті
  3. Екологія розумного міста
  4. Цифрові міські сервіси
  5. Креативна економіка та електронна демократія
  6. Soft skills: універсальні навички Smart-покоління.

Студенти мали змогу взяти участь у віртуальних подорожах розумними містами; поспілкуватися з чат-ботом; взяти участь у вікторинах; застосувати додаток VR; пройти тести для закріплення нових знань та навичок і по закінченню отримати сертифікати про опанування курсу.

Боровик Ю.А., викладач-методист