Цитата

«Знати» і «захищати» завжди йдуть поруч. Знати понад тисячолітню історію нашої державності й захищати, коли хтось каже, ніби України не існувало. Знати нашу географію – нашу прекрасну землю, наше чудове море – і захищати не просто територію, а неймовірні місця, у яких у різні часи творилася наша ідентичність. Знати нашу культуру, чути українське слово, бо в нашій культурі, у нашій літературі, у нашій поезії – відповідь (...). Відповідь – чому ми переможемо.

Зеленський В.О.

Студенти групи КС14-1 на  LTS LoGeek Night

Студенти групи КС14-1на  LTS LoGeek Night
Опубліковано: 07:36 28.11.2017

23 листопада 2017 року студенти групи КС14-1 Чернявський Ілля, Романько Денис, Чумаченко Віталій, Церковнюк Аліна, Довбиш Дмитро, Палівода Дмитро,  Кіщак Олександр взяли участь в LTS LoGeek Night.

 LTS LoGeek Night

 LTS LoGeek Night

LTS LoGeek Night - це неформальна зустріч IT- спеціалістів з метою поспілкуватися з однодумцями, поділитися досвідом і отримати нові знання.

 LTS LoGeek Night

 LTS LoGeek Night

У студентів була можливість послухати виступи досвідчених спікерів з цікавими доповідями:

  • Станіслав Савосюк  «Predix: The Industrial IoT Platform»;

 LTS LoGeek Night

 LTS LoGeek Night

  • Дмитро Кочергін «Angular 2 and New JavaScript Technologies»;

 LTS LoGeek Night

 LTS LoGeek Night

  • Іван Губинський «Salesforce CRM and Platform Overview».

 LTS LoGeek Night

 LTS LoGeek Night

Зустріч пройшла у форматі змістовного і насиченого спілкування. Під час жвавої дискусії учасники мали змогу поставити запитання і обмінятися думками, як скористатися шансом реалізувати себе в ІТ і чого для цього треба навчитися.

 LTS LoGeek Night

 LTS LoGeek Night

Не бійтеся змін у житті, до них треба завжди бути готовим, постійно навчайтесь та самовдосконалюйтесь, -  порадили спікери усім, хто вирішив втілювати свої мрії в життя і знайти роботу в ІТ. Руйнуючи стереотипи, можна досягти своєї мрії. Для цього лише варто докласти зусилля і мати бажання.

 LTS LoGeek Night

викладач-методист Боровик Ю.А.