Цитата

«Знати» і «захищати» завжди йдуть поруч. Знати понад тисячолітню історію нашої державності й захищати, коли хтось каже, ніби України не існувало. Знати нашу географію – нашу прекрасну землю, наше чудове море – і захищати не просто територію, а неймовірні місця, у яких у різні часи творилася наша ідентичність. Знати нашу культуру, чути українське слово, бо в нашій культурі, у нашій літературі, у нашій поезії – відповідь (...). Відповідь – чому ми переможемо.

Зеленський В.О.

Серпнева конференція МОН: Освіта єднає

Опубліковано: 07:43 04.09.2023

25 серпня 2023 року викладачі циклової комісії професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Комп’ютерна інженерія», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» долучились до онлайн трансляції - Серпнева конференція 2023 «Освіта єднає», яку щорічно організовує Міністерство освіти і науки України.

Під час заходу представниками МОН були обговорені найважливіші питання освітньої сфери в Україні. Відкрили конференцію Михайло Федоров та Оксен Лісовий з представлення візії освіти 2030.

Основний наратив, що простежувався протягом всієї події, – перезавантаження освітнього процесу на новому якісному рівні.

Спікери-експерти розповіли про нові виклики й перспективи розвитку української освіти в майбутньому, штучний інтелект в освіті, Стратегію інклюзивної освіти, коледжі майбутнього та діджиталізацію.

Звучали різні життєві історії: воєнного часу і просто крізь призму людських доль, які брали за душу. Відверто піднімалися болючі проблеми, які потребують пошуку рішень.

Робота конференції була скоординована за напрямами, тому викладачі нашого коледжу долучилися до блоку «Коледжі майбутнього», де була представлена стратегія розвитку професійної та фахової передвищої освіти.

 

Не менш цікавою для викладачів була робота напряму «Діджиталізація», яка передбачала ознайомлення учасників заходу із станом і розвитком діджиталізації в освіті України, представлення цифрових рішень дебюрократизації управління освітою, використання мобільного застосунку - «Вивчаю - не чекаю» та нейромереж в освіті.

 

 

Нові ідеї, цікаві люди, які не будуть відбудовувати неефективне і застаріле, а вже проєктують сучасну інноваційну систему освіти.

 

Такі діалоги - можливість разом осмислити виклики та робити все, щоб будувати освіту переможців.

Працюємо разом для розвитку освіти в Україні!

 

 

Слободяник О.О., Боровик Ю.А, викладачі-методисти, Запісочний А.М., викладач спецдисциплін