Цитата

Мене два рази питали [члени Парламенту]: «Скажіть на милість, містер Беббідж, що трапиться, якщо ви введете в машину невірні цифри? Чи зможемо ми отримати правильну відповідь?» Я не можу собі навіть уявити, яка плутанина в голові може привести до подібного питання?

Harles Babbage

Про майбутнє дізнавалися студенти групи КС14-1

Про майбутнє дізнавалися студенти групи КС14-1
Опубліковано: 07:45 28.11.2017

24 листопада 2017 року студенти групи КС14-1 Тіщенко Євген, Тарасов Максим, Дорошенко Богдан, Каулько Інна взяли активну участь в практичному семінарі «Фактор майбутнього в самовизначенні людини», який відбувся в Запорізькому національному університеті.

Що буде у майбутньому і як у цьому майбутньому не втратити себе? - питання, яким задається кожна молода людина у наш час. Розібратись у цій хвилюючій темі студентам допоміг декан факультету соціології та управління ЗНУ, голова Дослідницького комітету з соціального прогнозування Соціологічної асоціації України - Лепський Максим Анатолійович.

Говорять, що найбільший страх - це страх невизначеності. Кожного з нас хвилює наше майбутнє, але не кожен розуміє, що це майбутнє залежить від нас самих. Як знайти свій шлях? Чи можливо спрогнозувати хід подій? Що буде актуальним через 10 або 15 років? На усі ці важливі питання намагався дати відповідь досвідчений спікер.

Про майбутнє дізнавалися студенти групи КС14-1

Так, спікер поділився своїми роздумами щодо концепції «стріли часу», поняття «випереджуюче відображення» (наукове і ненаукове). Також Максим Лепський  розповів про те, які основні зміни чекають нас в майбутньому, чому деякі війни визначають майбутнє та які бувають типи соціального прогнозування, а також  що таке стратегічний аналіз і стратегічне мислення на рівні психосоматики,  їх характеристики,   сценарне планування і мислення, як вони використовуються.

Крім того, він детально пояснив особливості інноваційного стилю життя, його характеристики та необхідні при цьому навички. На його думку, в умовах розвитку робототехніки важлим є розуміння відмінностей між можливостями людини і робота, а також визначення свого професійного місця в майбутньому з урахуванням  різних закономірностей та змін у суспільстві.

Цей захід викликав неабияке зацікавлення в аудиторії. Студенти  активно брали участь в обговоренні всіх анонсованих питань.

викладач-методист Боровик Ю.А.