Цитата

За допомогою С ви легко можете вистрілити собі в ногу. За допомогою С++ це зробити складніше, але якщо це відбудеться, то вам відірве повністю всю ногу.

Bjarne Stroustrup

Обмін досвідом між коледжами Запорізької області

Обмін досвідом між коледжами Запорізької області
Опубліковано: 12:05 13.06.2019

Сьогодні, 12 червня 2019 року у Запорізькому коледжі радіоелектроніки ЗНТУ відбулось засідання методичної ради. Основною метою засідання було ознайомлення з досвідом Дніпрорудненського індустріального коледжу стосовно застосування Google-classroom у навчальному процесі.

Завідувачка навчально-методичним кабінетом ЗКР ЗНТУ Ірина Володимирівна Винокурова, яка була присутня на останньому засіданні Ради директорів коледжів та училищ Запорізької області у Дніпрорудненському індустріальному коледжі ознайомила членів методичної ради та викладацький склад коледжу з пакетом хмарних технологій сервісу Google G Suite for Education, які можна застосувати у навчальному процесі.

Наші викладачі поставили собі за мету вивчити нові можливості та впровадити їх у навчальний процес з нового навчального року.

Висловлюємо подяку директору Дніпрорудненського індустріального коледжу Новік Наталі Вікторівні за надану інформацію та досвід використання нових технологій у навчальному процесі.

Кеда В.С.,методист