Цитата

Я не терпів поразок. Я просто знайшов 10000 способів, які не працюють.

Томас Едісон

Навчання гейткіперів. Тренінг «Привенція суїциду»

Навчання гейткіперів. Тренінг «Привенція суїциду»
Опубліковано: 05:42 10.06.2024

16-17 травня практичний психолог коледжу Ганна Клименко взяла участь у тренінгу «Привенція суїциду» у рамках українсько-норвезького проєкту «Міжвідомча співпраця у сфері охорони здоров’я». Центр психічного здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія» у співпраці з Регіональним Центром профілактики насильства, травми і суїцидів та Університетською клінікою Акерсхус (м.Осло, Норвегія) впроваджують програму підготовки регіональних тренерів з превенції суїциду та кризового менеджменту у громадах.

Метою навчання «гейткіперів» є поширення знань і практичних навичок з надання первинної психосоціальної підтримки особам з ризиком скоєння самогубства й самоушкодження, виявлення попереджувальних ознак, підтримки в суїцидальній кризі та перенаправлення для отримання спеціалізованої допомоги. 

Тренінг проводила Ганна Лисак методист обласного науково-методичного центру комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради. Очікування спільноти психологів системи освіти Запоріжжя і Запорізької області здійснилися, так як тренінг розкрив важливі моменти щодо головних маркерів суїцидальної поведінки і дав можливість не просто ознайомитися з інформацією, а попрактикувати і закріпити навички.