Цитата

Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе.

Св.Франциск Асізський

Національно-патріотичний захід «З Україною в серці»

Національно-патріотичний захід «З Україною в серці»
Опубліковано: 05:44 24.05.2024

3 травня 2024 року в Національному університеті «Запорізька політехніка» відбувся захід з нагоди Дня Героїв України.

У студентському хабі «FREETIME» Національного університету «Запорізька політехніка» відбувся національно-патріотичний захід  «З Україною в серці», присвячений Дню Героїв. України. До участі долучились студенти 7-ми фахових коледжів Запорізької області, викладачі, військовослужбовці з 54 бригади, волонтери та представники громадської організації "Наші мрії - ЮА"для вшанування пам’яті тих, хто боронив і продовжує боронити незалежність України.

Упродовж заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять про загиблих героїв. Потім студенти коледжів долучились до майстер-класів. Учасники розмальовували гільзи, привезені з місць активних бойових дій, перетворюючи їх на символи миру та єднання. Також вони долучилися до акції «Янголи пам’яті», створивши витинанки з білого паперу, що символізують загиблих за Україну.

Студенти з різних коледжів Запорізької області представили візитівки своїх навчальних закладів, демонструючи єдність та патріотичний дух молодого покоління. Упродовж кави-брейк військовослужбовці, студенти та викладачі мали змогу поспілкуватися. Захід «З Україною в серці» став важливою подією для всіх присутніх, нагадавши про важливість єдності, патріотизму та підтримки одне одного у складні часи.