Цитата

Всі до одного хочуть неодмінно потрапити в рай! Але ж з людей ніхто і вмирати не хоче.

Ельвін

«Світ професій™

Опубліковано: 17:49 16.12.2022

«Світ професій™» - це сучасна цифрова Платформа різноманітних освітніх матеріалів для забезпечення професійного навчання.

«Світ професій™» допоможе інтеграції освіти України в сучасну європейську професійну освіту шляхом надання можливості всім зацікавленим особам ознайомитись з навчальними матеріалами по всім робітничим професіям, підготовка за якими ведеться у закладах професійної освіти України, зібраними в єдиному форматі на єдиній платформі.

На Платформі максимально зібрані як доступні в Україні вітчизняні підручники, навчальні посібники, відео курси за окремими дисциплінами, так і різноманітні адаптовані європейські курси професійної освіти.

Користувачі Платформи зможуть:

· ознайомитися з переліком професій для успішного оволодіння якими в бібліотеці є навчальні матеріали;

· ознайомитись з актуальними нормативними документами з професійної освіти в Україні;

· переглянути картку професії: опис професії, державні стандарти освіти, професійні стандарти, кваліфікаційні характеристики, освітні програми, електронні підручники та навчальні посібники; відеоролики та інші матеріали, зібрані на єдиній платформі у стандартизованих форматах;

· користуючись абонементом ознайомитися з актуальною інформацією про професію (працевлаштування, тенденції професійного розвитку, заробітна плата та т.і); нормативними документами; навчальними планами, освітніми програмами, електронними підручниками та навчальними посібниками; навчальними відео роликами та інші матеріалами, зібраними на єдиній платформі.

«Світ професій™» допоможе вам не тільки отримати первинну професійну кваліфікацію, а і підтримувати ії впродовж всього життя.

Покликання на сайт: http://svitprof.org.ua/