Цитата

«Знати» і «захищати» завжди йдуть поруч. Знати понад тисячолітню історію нашої державності й захищати, коли хтось каже, ніби України не існувало. Знати нашу географію – нашу прекрасну землю, наше чудове море – і захищати не просто територію, а неймовірні місця, у яких у різні часи творилася наша ідентичність. Знати нашу культуру, чути українське слово, бо в нашій культурі, у нашій літературі, у нашій поезії – відповідь (...). Відповідь – чому ми переможемо.

Зеленський В.О.

Сертифікати про акредитацію освітньо-професійних програм

Опубліковано: 22:21 08.11.2022

Відповідно до законодавства України для здійснення освітньої діяльності необхідна ліцензія на надання освітніх послуг, яка видається Міністерством освіти і науки України, а також органами управління освітою державних адміністрацій.

У ЗВ'ЯЗКУ З ВІЙСЬКОВИМ СТАНОМ строки дії сертифікатів про акредитацію освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти, що завершуються до припинення або скасування воєнного стану в Україні, продовжуються до 1 липня року, що настає за роком припинення або скасування воєнного стану в Україні, без здійснення процедури переоформлення (Постанова КМУ №1164 від 14.10.2022).

 

Сертифікат про акредитацію освітньо-професійних програм спеціальності "Телекомунікації та радіотехніка"

 

 


Сертифікат про акредитацію освітньо-професійних програм "Електроніка"


Сертифікат про акредитацію освітньо-професійних програм "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології"


Сертифікат про акредитацію освітньо-професійних програм "Прикладна математика"


Сертифікат про акредитацію освітньо-професійних програм "Комп'ютерна інженерія"