Цитата

Не жди ніколи слушної пори – твоя мовчанка може стать ганьбою!

Д. Павличко

Матеріально-технічне забезпечення коледжу

Опубліковано: 14:27 16.11.2022

Для ефективного проведення освітньо-виховного процесу в ВСП "ЗФККТ Національного університету «Запорізька політехніка» створена міцна матеріально-технічна база, яку постійно розвиваємо та удосконалюємо, що дозволяє забезпечити необхідні умови для підготовки фахівців з ліцензованих спеціальностей згідно з вимогами Державних стандартів. 

Загальні та навчальні площі приміщень коледжу є достатніми для здійснення навчального процесу в одну зміну. 

Навчально-матеріальна база ВСП "ЗФККТ Національного університету «Запорізька політехніка» розміщений в стандартному комплексі, розрахованому для технічних навчальних закладів, який повністю введено в експлуатацію у 1977 році.

Усі будинки та споруди розташовано компактно на площі 4,2 га. До складу комплексу входять чотириповерховий навчальний, п’ятиповерховий навчально-виробничий корпуси, дев’ятиповерховий гуртожиток, гаражі, складські приміщення для зберігання ремонтно-будівельних матеріалів та господарського інвентарю. На території коледжу обладнано спортивні майданчики і смуга перешкод для проведення занять з дисципліни «Захист України».

Територія навколо навчального, навчально-виробничого корпусів та гуртожитку має зелені насадження, газони, сквери, асфальтові доріжки та під’їзди.

Наявні споруди та будівлі відповідають паспортним даним та вимогам правил пожежної безпеки. 

Загальна площа навчальних приміщень – 10099,6м2, що складає 24,5м2 на одного студента, гуртожиток – 5768,5 м2, бібліотека (з читальною залою на 42 місця) – 152,4м2, актова зала – 233,7м2, спортивна зала – 383,2м2, їдальня – 824,8м2, медичний пункт – 41,7м2. 

В навчальних корпусах розташовані адміністративні приміщення, відділення, радіовузол, методичний кабінет, 20 навчальних кабінетів, 19 лабораторій (з них 6 комп’ютерних спеціалізованих лабораторій з комп’ютерами, ноутбуками, моноблоками, інтерактивними дошками, SmartTV, одноплатними комп'ютерами, гравером та 3D принтерами), приймальна комісія, актова зала, спортивний зал площею 383,2 м2, тренажерна кімната, бібліотека, читальний зал на 42 посадкових місця, стрілецький тир, електромонтажна майстерня із сучасними паяльними станціями (на 28 місць).