123 "Комп'ютерна інженерія"

 

Спеціальність 123 «Комп’ютерна інженерія» охоплює широкий спектр знань, включаючи інформатику, комп'ютерні мережеві технології, елементи електроніки та програмну інженерію. Її основна мета полягає в проектуванні, розробці та вдосконаленні комп'ютерних систем. Це охоплює як аспекти програмного забезпечення, так і апаратного забезпечення, що включає в себе вивчення та вдосконалення якісних та кількісних характеристик обчислювальної техніки. Комп'ютерні фахівці грають ключову роль у створенні і удосконаленні технологічних рішень, що використовуються в різних галузях, від програмного забезпечення до мережевої інфраструктури.

Студент пройшовши навчання за цими напрямами може займати посаду системного адміністратора або адміністратора комп’ютерних мереж.

Чому варто стати системним адміністратором?

 

1. Престиж.

Головною задачею системного адміністратора є підтримка інфраструктури, її роботоздатність, модернізація, безпека. Погано створена інфраструктура може спричинити дуже великі збитки для організації, тому висококласні спеціалісти дуже важливі та затребувані.

2. Гарантоване працевлаштування

Інформаційні технології – це сфера яка постійно розширюється. Тому кількість вакантних місць значно перевищує кількість спеціалістів. З кожним роком попит на системних адміністраторів та адміністраторів комп’ютерних мереж зростає.

3. Постійний розвиток.

Системний адміністратор щоденно працює із великою кількістю нових технологій, які постійно розвиваються та змінюються. До того ж професійний адміністратор намагається максимально автоматизувати всі процеси, з якими він зіштовхується. Це стимулює його постійно вдосконалювати свої навички та вміння.

4. Улюблена творча робота

Якщо вам подобається працювати з технікою, вирішувати нестандарті задачі, розбиратись, як працюють комп’ютерні вузли, то професія системного адміністратора створена саме для вас.

 

Навчання за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія» в Запорізькому фаховому коледжі комп'ютерних технологій НУ "Запорізька політехніка має такі переваги:

 

 • Перевірена часом програма освіти
 • Сучасні методи навчання
 • Досвідчені викладачі
 • Практичні заняття за спеціальністю
 • Можливість проходження практики на виробництві
 • Можливість продовжити навчання у Запорізькому національному технічному університеті (за скороченим терміном навчання) та інших ВНЗ нашої країни.

 

Освітня кваліфікація: фаховий молодший бакалавр з комп'ютерної інженерії

Освітньо-професійний ступінь: фаховий молодший бакалавр

 

Фахівець може займати наступні посади:

 • сервіс-інженера;
 • адміністратора комп’ютерних мереж;
 • програміста;
 • програміста-розробника;
 • комп’ютерного техніка.

 

Якщо ви бажаєте зв’язати своє життя з світом інформаційних технологій – навчання в Запорізькому фаховому коледжі комп'ютерних технологій на спеціальності «Комп’ютерна інженерія»  – Ваш найкращій вибір!

 

 

Корисні матеріали по спеціальності КСМ

Ліцензія (право надання освітніх послуг)

Відповідно до законодавства України для здійснення освітньої діяльності необхідна ліцензія на надання освітніх послуг, яка видається Міністерством освіти і науки України, а також органами управління освітою державних адміністрацій.

Більш детально можна переглянути за посиланням

читати далі

Останні новини на спеціальності КСМ